Kahve Falında Çakal Görmek Ne Demek?

Kahve falında çakal görmek, fal sahibinin hayatında onun sırtından geçinmek için fırsatlar kollayan çeşitli insanların olduğunu işaret eder. Dostunu ve düşmanını anlayamayacak kadar temiz bir kalbe sahip olan fal sahibi bu durumu fark etmeyeceği için ona önder olabilecek bir büyüğünden yardım almalıdır. Eğer böyle bir olanağı yok ise kendisinin yardıma ihtiyacı varmış gibi bir izlenim vererek kimlerin hemen yanına koştuğunu gözleri ile görüp karar verebilir.

Falda çakal görmek, bazı fal yorumcularına göre fincanda bulunduğu konuma göre yorumlanmalıdır. Eğer fal fincanının dip kısmında belirgin bir çakal sembolü var ise, fal sahibinin eline geçen bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek yüksek oranda başarı potansiyeli olan bir işe başlaması ile tabir olunur.

Fakat fincanın kulp kısmında bir çakal kafası belirmiş ise fal sahibi kısa bir süre önce kalbini kırdığı eşinin veya sevgilisinin gönlünü alacağı müjdesini verir. Türlü türlü yollar denedikten sonra nihayet bir Ali Cengiz oyunu ile sevdiğinin gönlünü almayı başaran fal sahibi mutluluğa erecektir. Yorumcularına göre çok değerli bir mala sahip olmak demektir. Fakat fal sahibi elindeki eşyaların kıymetini bilmezse her şeyi en kısa sürede kaybedebilir.

Eğer fal fincanında karşılıklı iki çakal sembolü belirmiş ise birbirine yetenek olarak denk olan iki kişinin kıyasıya çekişeceği bir işi işaret eder. Fakat bu durumda işi kimin alınacağı çakal sembollerinin duruşlarına bağlıdır. Bir ayağı önde duran çakal sembolü fal fincanının sağ tarafında ise fal sahibi bu zorlu işi alacak demektir.

Fal tabağında belirmiş ise şakacı bir arkadaş ile tabir olunur fakat bu şakalar fal sahibini bir süre sonra bıktırabilir.

Kahve falında çakal görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.