Kahve Falında Keklik Görmek Ne Demek?

Falda Keklik Görmek

Kahve falında keklik görmek; istekleriniz hemen gerçek olmasa da yakın zamanda çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alacağınızı gösterir. Bazı istediğiniz şeyler için ümidinizi kaybetmeyin. Daha fazla çalışarak ve azimli olarak, mükafatınızı fazlasıyla alacaksınız.

Falda keklik görmek, falına bakılan kişi için son derece güzel manalar taşır. Siz ne kadar sabırlı olursanız, ileride o kadar mutlu olacaksınız.

Kahve fincanında keklik şekli çıkması, diğer kuş türleri gibi haber anlamına gelir. Kuşlar geçmiş  yıllarda iletişimde kullanılan kanatlı hayvanlar olduğundan, falda çıktığı zaman da müjdeli bir haber olarak yorumlanırlar.

Falda görülen kekik sembolü, bazı uzman fal yorumları tarafından çektiğiniz zorlukların karşılığını alma vakti geldiğine ve artık dertlerinizin tamamen biteceğine yorumlanır. Geçmiş dönemlerdeki başarısızlıklarınız geride kalacak ve çok daha aydınlık günler sizleri bekliyor olacak.

Kahve falında keklik ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, kendi gayretleri sayesinde başarılarını kutlayacaklar. Bir kadının falında keklik çıkarsa, sevdiği insandan gelecek haber onu mutlu edecek. Bir erkeğin falında keklik görüldüğü zaman, iş hayatında sizleri bekleyen sürprizler gelişmeler olacak.

Kahve tabağında kekliğin anlamın, hane içerisinde herkesin beklediği haberin yakında haneye ulaşacağına yorumlanır. Bu haber özellikle sizin ailenizi yakından ilgilendirecek.

Kahve falında keklik görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.