Kahve Falında Nazar Boncuğu Görmek Ne Demek?

Kahve falında nazar boncuğu görmek, şansınızın ve kısmetinizin açık olacağına işarettir. Kişi diğer insanlardan farklı olarak yaşamak istediği güzel bir hayat yaşayacak demektir. Ancak hayatının bu döneminde kendini dışarıya karşı sakınması gerekir. Aksi halde bu şanslı dönemi, diğer kişiler tarafından kıskançlığa yol açıp kişiye zarar getirebileceğine delalet eder.

Falda nazar boncuğu görmek, kişinin gönül işlerinde de ona mutluluk getireceğinin habercisidir. Yakın zamanda beklediği kişiden alacağı bir teklif ya da hali hazırda var olan ilişkisinde beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşacağını da simgeler. Aynı zamanda size karşı planlanmış bir hadisenin ya da size kötülük etmek isteyen insanların emellerine ulaşamayacağının da belirtisidir.

Maddi sıkıntılar içindeyse yakın zaman içinde beklediği işin ona geleceğinin veya para beklediği bir yerden her an haber alabileceğinin işaretidir. Yatırımlı bir işe girişmek isteyenler için bir işaretin habercisidir. Kişinin uzun zamandır beklediği projeleri ya da gerçekleşmesini istediği ortaklık, terfi ve atama hususlarının en kısa sürede gerçekleşeceğini, buradan elde edeceği başarının yaşamının önemli bölümlerinde ona katkıda bulunacağını gösterir. Ancak çok küçük de olsa nazar boncuğu bazı olumsuz olaylara da delalet eder. Bunun en belirgin sebebi de başarınızın kimi kötü insanların gözüne batacağından dolayı sizi olumsuz etkileyebilir.

Kahve falında nazar boncuğu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.