Kahve Falında Küçük Kalp Görmek Ne Demek?

Kahve falında küçük kalp görmek, öncelikle ilişkiler üzerine yorumlanır. Özellikle şu an hayatınızda bulunan eşiniz, sevgilinizle ilgili olabileceği gibi daha önceden hayatınızda olan bir kişi ya da henüz hayatınıza girmemiş ama çok yakında girecek olan bir kişi ile de ilgili olabilir.

Falda küçük kalp görmek, çok kısa bir süre zarfında hayatınızda bulunan kişi ile birlikte evlilik kararının alınacağını ve ileride de çok mutlu bir aile ortamının sizi bekleyeceğini ifade eder. Yakınlarında dolunay da çıkmışsa eğer kişi evliyse, burada yakın bir zamanda hamile kalacağına delalet eder.

Kişinin birlikte olduğu biri yoksa ve faldaki kalbin çevresinde bir tavuk şekli var ise, hoşlandığı bir kişinin varlığına, ancak o kişiye henüz açılamadığı yönünde yorumlanabilir. Diğer şekiller ile birlikte yorumlanıp fal sahibine olumlu ya da olumsuz bir yönde cevap verilebilir.

Ruya tabir

Olumlu şekillerde yorumlansa da, bir yandan da etrafında çıkan herhangi bir şekilden dolayı olumsuz yönde de yorumlanmasına sebep olabilir. Son olarak da bazı yorumculara göre fincan tabağında ya da fincanda çıkmış ise, bu fal sahibinin doğrucu, samimi ve de pozitif bir kişiliğe sahip olduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Aşkı ve sevginin belirtisi olan kalp yakın bir süre içinde hayatınızın aşkını bulacağınıza işaret eder. Huzur dolu bir evlilik yapacak ve bir ömür mutlu olacağınızı ifade eder. Kişinin sevgi dolu bir kalbinin olduğuna, sadık, güvenilir ve güler yüzlü bir kişiliğinin olduğuna işaret eder. Çok sevildiğine ve platonik olarak birini çok sevdiğine delalet etmekte. Sevdiği kişiye duygularını açarak arzu ettiği mutluluğa ve aşka nihayet kavuşacak.

Mali durumun yükseleceğine ve bol kazancın olacağına habercidir. Eğer kişi bekar ise kısa bir zaman içinde evleneceğine, evli ise bebeğinin olacağına delalettir. Özel hayatınızda gerçekleşecek güzel duygulara işaret etmekte. Ayrıca kişiliği hakkında da bilgi vermekte. Hemen sinirlenmeyen, sevmesini bilen, çok iyi yürekli, sakin, güvenilir, sürekli iyi niyetli olan bir karakterinin olduğu anlaşılmakta.

Fal sahibi kendi karakteriyle aynı özellikler taşıyan biri ile tanışacak ve yapacağı evlilikle hayatı boyunca mutluluğa yelken açacak. Çok uzun süredir beklediği haberi alacak ve bu müjdeyle çok mutlu olacaktır. Hem maddi hem de manevi olan bu haber ile bütün zorluklar sonlanacak ve rahat bir süreç başlayacaktır.

Kahve falında küçük kalp görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.