Kahve Falında Harita Görmek Ne Demek?

Falda Harita Görmek

Kahve falında harita görmek; genelde yolculuğa çıkacağınızın müjdesini verir. Bu sembol fincanın orta kısımlarına yakınsa, tek başınıza bir seyahate çıkacaksınız. Eğer fincanın kenarlarına yakın harita işareti çıkarsa, eş dost ile çıkılacak seyahat veya tatil yolculuğunun habercisidir.

Falda harita görmek, bazı fal bakımcıları tarafından yakında evinizi taşıyacağınıza yorumlanır. Başka bir şehre ya da bulunduğunuz muhitten daha uzak bir yere evinizi taşıyabilirsiniz.

Kahve fincanında harita şekli çıkması

Çok yakında çıkacağınız seyahatlerin sizlere çok iyi geleceğini gösterir. Bu seyahatlerin ne amaçla olacağı ise harita figürünün yanında yer alan diğer şekillerle beraber yorumlanır.

Kahve falında Türkiye haritası görmek

Başka bir şehre taşınmak anlamına gelir. Kamuda çalışanların tayinleri uzak bir şehre çıkabilir. Başka bir yerde iş bulmaya çalışan kişilere istedikleri yerden memnun kalacakları bir iş haberi gelebilir.

Kahve falında define haritası görmek

Miras kalacağının habercisidir. Şu sıralar iş hayatında da para kazancınız sizleri tatmin edecek. Mal mülk satımı için bekleyen kişilerin ellerindeki malın satışından yüklü para ellerine geçebilir.

Kahve falında dünya haritası görmek

Yurtdışına seyahat edileceğini gösterir. Aynı zamanda bu sembol yurtdışına taşınma planları olanların işlerinin hallolacağını simgeler. Ya da önemli bir tatil olabilir. Bu tatil balayı da olabilir.

Kahve falında Kıbrıs haritası görmek

Uzak bir yerden fal sahibi için gelecek habere yorumlanır. Kıbrıs adasına seyahat etmeyi düşünebilirsiniz. Gelecek günlerde deniz aşırı yapılacak olan bir seyahat sonrasında yeni insanlar hayatınıza girebilir.

Kahve falında harita ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bulundukları yerden bir süreliğine uzaklaşacak ve hava değişimi yapacaklar.

Kahve tabağında harita sembolü çıkarsa, aileniz ya da hane içinden akrabalar ile yolculuk yapabilirsiniz. Bazı yorumculara göre, falına bakılan kişinin evine uzaklardan misafir gelecektir.

Kahve falında harita görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.