Kahve Falında Duman Görmek Ne Demek?

Falda Duman Görmek

Kahve falında duman görmek; arkanızdan çevrilen tüm işleri bir bir öğreneceğinize yorumlanır. Fincanın kenarında duman işareti çıkarsa, bu seferde sizlerin sakladığı bazı gerçekler ifşa edilecek. Başınızdaki sorunlar artacak ve maddi açıdan büyük sıkıntılar oluşacak.

Falda duman görmek, icra ve haciz durumları, mal varlığının elden gitmesi, para kaybetmek olarak da değerlendirilir. Borçlarınız karşılığında tüm yatırımlarınızı harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve fincanında duman şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından dedikodu ve gıybet yapan tanıdıklara yorumlanır. Saklanılan sırlar ağızdan ağza dolaşmaya başlayacak. Fitne sahibi insanlar sizlerin kötülüğü için zalimce iftiralar ortaya atacaklar.

Falda görülen duman sembolü; aile içi huzursuzluk, geçim sıkıntısı, yalnızlık, içine kapanıklık gibi durumları ifade eder. Falına bakılan kişiler dost meclislerinde istenmeyen kişi haline gelebilirler ve arkadaşlarınızın size ayrımcılık yapması yalnızlığa sürüklenmenize neden olabilir.

Kahve falında dumanlı dağ görmek

Sizden hoşlandığını düşündüğünüz birinin sizlere duygularını ifade etmesi olarak yorumlanır. Ertelenen birliktelikler nihayet olacak ve sevenler kavuşacak. Eski sevgiliniz de sizi tekrar görmek istediğini söyleyebilir.

Kahve falında duman tütmesi

Gizli kapaklı çevrilen işlerin herkes tarafından öğrenilmesi olarak yorumlanır. İş hayatında bazı usulsüzlükler yapan kişiler yakında ceza alabilirler. Mesleğinizde bazı krizler olabilir.

Kahve falında dumanı tüten ev görmek

Tüm bu yorumlardan daha pozitif anlamlara gelir. Henüz evli olmayan fal sahipleri evlenecekleri kişiyle mutlu bir yuva inşa edecekler. Evli olanlar ise eşlerinden alacakları habere mutlu olurlar.

Kahve falında bacadan duman çıkması

Rızkın artması olarak değerlendirilir. Refah düzeyiniz artacak. Kahve falında baca dumanı, aile fertleriyle eskisinden daha samimi olmak ve bir çatı altında toplanmak manasına gelir.

Kahve falında duman ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yalandan ve bazı şeyleri gizlemekten dolayı sevdikleriyle aralarının bozulmasına neden olabilirler. Sevdiğiniz insana bazı şeyleri yalan yanlışa anlatmanız ilerleyen günlerde ilişkinizde güven sorunlarını ortaya çıkaracak.

Kahve tabağında duman görmek, “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” sözünüzü doğrular neticesinde, tahmin ettiğiniz bazı şeylerin gerçek olduğunu duymak olarak değerlendirilir. Önceden tahmin edilen bazı aile içi entrikalarda yanılmadığınızı anlayacaksınız. Eşinden şüphelenen kimseler, bu şüphelerinde yanılmayacaklar.

Kahve falında duman görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.