Kahve Falında İçi Dolu Üçgen Görmek

Kahve falında içi dolu üçgen görmek, size çok iyi geri dönüş sağlayacak bazı önemli projelerde yer almanız anlamına gelir. Hatta geleceğiniz için güzel yatırımlar yapabilirsiniz.. Kendi hayatınızı bir yana bırakıp başkaları için faydalı bir şeyler yapma telaşına düşenler de kendilerine öncelik vermeliler. Önce kendi hayatınızı düzene sokmanız daha hayırlı olacaktır. Yine de kendi vicdanınızın sesini dinleyerek hareket edebilirsiniz. Ancak öncelik kendiliğiniz olmalı ve önce kendi sorumluluklarınızı ve isteklerinizi yerine getirmelisiniz. Falına bakılan kişi makam mevki sahibi biri olabilir. Bunun yanı sıra yetkileriniz de artabilir. Sevdiklerinizin gönlünde taht kuracak işler yapmanız olasıdır.

Falda çıkan bu sembol rızkın bollaşacağına da işaret eder. Bu dönemde borçlarınızı temizleyeceksiniz ve paranızda da artış olabilir. Bunun yanı sıra yeni borçlar edinmemek için kendinizi frenlemeniz daha hayırlı olabilir. Falına bakılan kişinin birine haksızlık etmesi de söz konusu olabilir. Bundan ötürü pişmanlık duymanız anlamına da gelir. Bunun yanı sıra bir takım ütopik fikirleriniz olduğuna da yorumlanır. Şu günlerde aklınız çok farklı çalışıyor ve buna siz de bir anlam veremiyor olabilirsiniz.

Falda içi dolu üçgen görmek, aynı zamanda fal sahibinin karakterine ve medeni haline göre de farklı yorumlanır. Örneğin kişi öğrenciyse, bu sınavlarını başarı ile verecek demektir. Eğer çiftçilik yapıyorsa, bereketli bir sene geçireceğine işaret eder. Bu sene önceki yıllara oranla daha çok mahsul elde edeceksiniz. Bir işveren için hesaplarda bir karışıklık olduğunu gösterir. Kişi farklı davranışlar içine girebilir ve bu duruma çevresi tarafından bir anlam verilemeyebilir.

Falda görülen üçgenlerin silik olması, hafızanızın size oyunlar oynadığı ya da yanılgıya düşmek demektir. Hayatınızın belli dönemlerinde hatırlayamadığınız anlar da olabilir. Bunun yanı sıra üçgenin rengine göre farklı anlamlar da içerir. Falda üçgenin siyah olması, karamsarlığa düşeceğiniz bir haber olarak da yorumlanır. Falda beyaz içi dolu üçgen görmek,  yeni bir hayat başlangıcında olduğunuzu da gösterir.

Kahve tabağında çıkarsa, aile içerisinde huzurun artması ve aile bireylerinin birlik beraberlik içerisinde olması şeklinde de yorumlanır. Hane içerisinde sorunların azalması ve dayanışma olması ile birlikte, herke sbirbirine kol kanat gerebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.