Kahve Falında Kadın Büstü Görmek Ne Demek?

Kahve falında kadın büstü görmek, birçok anlama gelebilir. İlk olarak maddiyatla yorumlanır. Anlamının doğrudan alakası vardır. Eğer mutlu bir ifadeyse maddi yönden bir kazanç elde edeceksiniz demektir. Tam tersi asık suratlı bir ifade var ise o zaman maddi yönden kaybınız olacak demektir.

Falda kadın büstü görmek, önemli kararlar alacağınız anlamına gelir. Bu kararları alırken geçmişten ders alarak tüm yaşadıklarınızı kendi lehinize çevireceksiniz demektir. Sabrederek geldiğiniz bu huzurun uzun süre tadını çıkarabilirsiniz.

Bir diğer anlamı etrafınızdaki arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sizin huzurunuzu kaçıran insanlardan uzak durmalı, tartışmalardan kaçınmalı ve sert çıkışlar yapmamalısınız. Aşk ile ilgili anlamı ise; sevgilinizle duygusal bir dönem yaşayacaksınız. Bu durumu fırsata çevirerek aşkınızı daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

Yine anlamlarından biri dileklerinizin gerçekleşmesine çok az zaman kaldığının habercisizdir. Biraz daha sabredin güzel günler yakında. Yüzün genç mi yoksa yaşlı mı bir yüzü var, buna da çok dikkat etmeniz gerekir. Eğer genç biri ise gelecek habercisidir. Dilekleriniz, Umutlarınız olacak demektir. Orta yaşlı biri ise yaşadığınız zamanı sorgulamanız gerekir.

Yaptığınız bazı yanlışlardan ders alacak geleceğe güzel bir şekilde devam edeceksiniz demektir. Eğer yaşlı biri ise geçmişte canınızı sıkan olaylar tekrar gündeme gelecek fakat siz bu durumu lehinize çevirmeyi başaracaksınız anlamına gelir.

Kahve falında kadın büstü görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.