Kahve Falında Döşek Görmek Ne Demek?

Kahve falında döşek görmek, uzun bir yolculuğa çıkıp birçok farklı insanın evinde yatılı olarak misafirlik yapmak anlamları içerir. İşinizden dolayı bulunduğunuz yerden çok uzak bir şehre gitmek zorunda kalabilir ve bu şehirde eski bir arkadaşınız tarafından çok güzel ağırlanabilirsiniz.

Ayrıca cenaze, düğün ya da herhangi başka bir sebepten dolayı akraba ziyareti yapmak zorunda kalabilir ve çok sevdiğiniz bir akrabanızın evinde yatılı misafir olarak bulunabilirsiniz.

Falda döşek görmek, uzun sürecek evliliğe de dalalet eder. Bekar olanlar için böyle bir evlilik yapmak anlamına gelebileceği gibi aileden birinin de böyle uzun ve ölümsüz bir evlilik yapması şeklinde de yorumlanabilir. Çocuğunu evlendirmek isteyenler için çok hayırlı bir kısmetle karşılaşmaktır. İyi insanlarla bir arada bulunmak ve onlara misafir olmaktır.

Ayrıca iyi huylu, sakin ve geleneksel bir mizacı olan insanların da sembolüdür. Rahatlığın, huzurun, iç rahatlığından dolayı rahat uyumanın temsilidir. Yaptığınız işlerde hayrı ve iyiliği gözettiğinizi gösterir. İnsanlar tarafından sevilen, sakin bir mizacınız olduğu anlamına gelir.

Bu aralar yediklerine dikkat etmiyorsun. Kilo almaktasın. Eşin ile vakit geçiremiyorsun. İş hayatın yoğun gitmektedir. Fakat maddi açıdan seni bolluğa kavuşturmaktadır. Yakınından birisi rahatsızlanacak. Çabuk atlatacak. Fakat bu süreçte yanında olacak kişi sen olacaksın. Yoğun bir dönem içerisindesin. Yakında ailenize bir bebek girecektir.

Kahve falında döşek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.