Kahve Falında İskelet Görmek Ne Demek?

Kahve falında iskelet görmek, fal sahibini yaşayacağı şok sayesinde kendisini içine kapatarak yaşadıklarını kimse ile paylaşmadığı için bunalıma girmesine işarettir. Etrafında ona yardım etmek için çırpınan onca insan varken sürekli yalnız kalmayı tercih eden fal sahibi derdini paylaşması konusunda uyarılmalıdır. Sevdikleri sayesinde yaşadığı şokları ve üzüntüsünü unutarak eski neşesine kavuşabilecektir. Diğer bir yoruma göre ise vefasız bir karşı cins ile yorumlanır.

Falda iskelet görmek, eksik parçalarına göre de yorumlanabilmektedir. Bunun içinde fal yorumcusunun iyi bir gözlemci ve yorumcu olması gerekir. Fal fincanında el parmakları eksik çıkmış ise fal sahibinin zar zor ilerlediği iş hayatında her şeyin bir anda hız kazanarak ileri boyutlara taşınacağını müjdeler. Eğer kolları eksik ise fal sahibini inanılmaz hareketli ve yoğun günler beklemektedir. Uyumaya bile vaktinin kalmayacağı kadar yoğun olacağı bu dönemin meyvelerini ise gelecek yıllarda fazlası ile alacaktır.

Ayak parmakları eksik olarak görülen iskelet sembolü fal sahibinin çok güvendiği bir arkadaşının aslında pek işe yaramaması anlamını taşımaktadır. Kısa bir şaşkınlık ve ne yapacağını bilememe durumundan sonra fal sahibi onun yerini doldurabilecek bir arkadaş bulabilecektir. Bacakları eksik ise her zaman ilk önce kendine güvenmesi gerektiği mesajını verir.

Aile hayatı için çok huzurlu haberler vermez. Bazı iletişimsizlikler sonuncunda ortaya çıkan tartışmaların habercisi olabilir ama, alt taraftan alan fal sahibi yüzünden tartışmalar kısa sürede son bulacaktır. Eğer küçük bir iskelet sembolü belirmiş ise herkese yapacağı işleri emreden bir patron ile yorumlanır.

Bakınız: Kahve Falında İskelet Kafası Görmek

Kahve falında iskelet görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.