Kahve Falında Galata Kulesi Görmek Ne Demek?

Kahve falında galata kulesi görmek, fal sahibine sevdiği bir kişinin durumunu anlatır ve bu durumun farkında olmayan fal sahibi olanları öğrenince çok üzülecek demektir. Fakat üzülme nedeni arkadaşının başına kötü şeyler gelmesi değil dost bildiği insanın hayatındaki önemli gelişmeleri ve mutluluklarını ondan saklaması olacaktır. Kullanıldığını hisseden fal sahibi için en güzel çözüm kendini biraz geri çekmek ve olanları seyre başlamaktır.

Falda galata kulesi görmek, bir diğer yorumcuya göre gerçek anlamı ile yorumlanır ve evlilik çanları çalacak demektir. Biraz apar topar ve aceleye getirilmiş bu evlilik fal sahibini ürkütse bile nikahta keramet olduğu unutulmamalıdır.

Eğer fal fincanının dip kısmında bir galata kulesi sembolü belirmiş ise fal sahibi ailesinden birisinin gelin olduğuna şahit olacak demektir. Fakat fincanın ağız kısmında belirmiş ise çok sevilen bir arkadaşın aldığı evlilik kararını aşkınlık ile izlemek olarak yorumlanır. Eğer fincanın kulp kısmına yakın şekilde görülmüş ise bekar fal sahibinin alacağı bir evlenme teklifi üzerine şok olması ile yorumlanır.

Bazı yorumculara göre haberlerin en kısmetli olanıdır. Bu haber bir aracı ile gelir ve heyecan verici gelişmeleri de beraberinde getirir. Eğer fal fincanında beliren galata kulesi sembolü yarım şekilde belirmiş ise kişiyi bekleyen daha nice güzel sürprizler var demektir.

Bir diğer yorumda ise eksik kalmış bir hikayenin diğer yarısını bulmak ile yorumlanır. Bu hikaye tamamlandığı zaman fal sahibi hayatının amacına bir adım daha yakınlaşmış demektir ve bundan sonra her şey çorap söküğü gibi ilerleyecektir. Hem heyecanlı hem de meraklı bir bekleyişi simgeler.

Kahve falında galata kulesi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.