Kahve Falında Ölmüş Balık Görmek Ne Demek?

Kahve falında ölmüş balık görmek, elinize geçmesini beklediğiniz yüklü bir miktar para bir aksilik nedeni ile elinize geçmeyebilir ve bu da işlerinizin bozulmasına ve maddi sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Sevdiğiniz bazı kişiler tarafından işiteceğiniz sözler canınızı sıkabilir ve kafanızın karışmasına neden olabilir.

İş hayatınızda sıkıntılı ve stresli bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. Fakat, yağmurun ardından gök kuşağı çıktığını unutmamalı ve umudunuzu içinizde hep saklı tutmalısınız. Size hatırlamanız gereken özel durumlar olduğunu fısıldar.

Falda ölmüş balık görmek, sevdikleriniz tarafından uzaktan da olsa korunduğunuzu ve gözetildiğinizi ifade eder. Yaşayacağınız bir maddi sıkıntı, mal kayıpları vermenize neden olabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa ilişkiniz bozulabilir ve bu ilişkinin aslında istediğiniz ilişki olmadığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde önemli kararlar almanız gerektiği zaman, daha fazla düşünmeli ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Borsa gibi riskli sistemler girmemeniz geleceğiniz için doğru olacaktır.

Aşk hayatın yolunda gibi görünüyor. Seni böylesine çok seven, sana anlayış gösteren ve değer veren birini bulduğun için çok şanslısın. Yalnız ilişki tek taraflı çok da uzun yürümez. Bu yüzden ara sıra sen de sevgiline ufak tefek sürprizler hazırlamalı ve her fırsatta ona sevdiğini söylemelisin. Hafta sonu yapacağınız günü birlik kaçamak, ilişkinize heyecan katacak.

Kahve falında ölmüş balık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.