Kahve Falında At Üstünde Adam Görmek

Kahve falında at üstünde adam görmek, göz önünde bir insan olmanız ya da böyle bir konuma yükselmeniz demektir. Yakın zamanda güzel bir yükselme olabilir. Aynı zamanda ön planda olmayı seven bir yapınız olduğuna işarettir. Bu huyunuz size olumlu birkaç özellik daha kazandırıyor. Mesela sırf göz önünde olmayı ve takdir edilmeyi sevdiğiniz için iş hayatınızda oldukça çalışkan ve aktifsiniz. Fazla mesailer ve ağır işler sizi hiç sıkmıyor ve üstesinden geliyorsunuz.

Falda bu sembol aynı zamanda çalışkan ve azimli biri olduğunuza yorumlanır. Yorulmak nedir bilmiyorsunuz. Aksine çalıştıkça çalışasınız geliyor ve dolayısı ile karşılığını da maddi manevi alıyorsunuz. Yalnız etrafta pusuya yatmış sizin ayağınızın kaymasını bekleyen haset dolu insanlar olabilir. Sizin iyiliğinizi istemeyen bu kişilere dikkat etmelisiniz.

Falda at üstünde adam görmek, aynı zamanda bu yıl boyunca hiçbir şekilde maddi sorun yaşamayacağınızı da işaret eder. Elinize ekstra para gelebilir. Sizi rahatlatan ödemeyi aldıktan sonra nasıl olsa uzun süre kafam rahat diye sakın ola ki har vurup harman savurmayın. Yine de harcamalara dikkat edin. Önünüzde uzun ve yorucu bir süreç olduğu için ekstra harcamaları daima dikkate almalısınız.

Hiç hesapta yokken nişan veya düğün gibi hayırlı bir işe soyunabilirsiniz. Bu durum da sizi maddi yönden sarsabilir. Konunun endişe verici boyutlara ulaşmaması için yastık altı ettiğiniz birikimlerinize asla dokunmamanızda fayda vardır. Zaten hayırlı bir işe kalkıştığınız zaman eş dost kim varsa her türlü imkanı ayaklarınızın altına serecek ve ektiklerinizi biçeceksiniz. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını almak sizi daha çok mutlu edecek demektir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde düğün telaşı olması demektir. Falına bakılan kişi bekarsa evlenebilir. Çevresinden, özellikle de akrabalarından çok büyük hayır ve destek görebilir. Maddi ve manevi yönden mutlu olabilir.

YORUMLAR

  1. Ahmet dedi ki:

    Kahve falında adam ters binip bir çocuk elinde tutmuş ise ne anlama geliyor bilen varsa cevap yazabilir mi.Bunca zaman hiç faldakiler çıkmadı iyileri misalen çıkmıyor.