Kahve Falında Eyfel Kulesi Görmek Ne Demek?

Kahve falında eyfel kulesi görmek, fal yorumları arasında en sıcakkanlı olanıdır. Neşeli, kıpır kıpır ve sevgi dolu bir insan ile yorumlanan eyfel kulesi sembolü fal fincanının kulp kısmına yakın şekilde konumlanmışsa bu kişi fal sahibi demektir. Gittiği her yere biraz pozitiflik, biraz neşe ve kahkaha, biraz da heyecan götüren fal sahibi ara sıra arkadaşları tarafından paylaşılamadığı için kıskançlıklara sebep olabilir.

Eğer eyfel kulesi sembolü fincanın ağız kısmında belirmiş ise, böyle hayat dolu bir karakterin fal sahibinin hayatına girerek bütün düşüncelerinin değişmesine sebep olması ile yorumlanır.

Falda eyfel kulesi görmek, bazı fal yorumcularına göre maneviyatı güçlü bir insan tarafından hayal kırıklığına uğratılmaktır. Fal sahibi beklediği takdiri göremeyince yaptığı her işten soğuyacağı için bu kişi tarafından övülmemek zoruna gidecektir. Fakat karşı taraftaki güçlü kişilik bu davranışı fal sahibinin yararına olsun diye yapmıştır. Pes etmemekte fayda vardır.

Diğer bir anlamı ile dolandırılmak olan eyfel kulesi, fal fincanının dibinde belirmiş ise fal sahibi çok yalancı, sahtekar ve kendini uyanık zanneden biri tarafından kandırılmaya çalışılacak demektir. Tüm olan bitenin farkında olan fal sahibi saygılı ve uyumlu bir insan olduğu için sesini çıkartmasa bile hakkını helal etmeden doğru günün ve saatin gelmesini beklemektedir. Bu bekleyişin sonu fal sahibi için daha hayırlı olacaktır. Falın en eğlenceli kısımlarından birisi halini alabilir.

Şayet fal yorumcusu eyfel kulesi sembolünü mükemmel bir şekilde yorumlayabiliyor ise her ayrıntının farklı bir anlam taşıması sayesinde fal yorumu gittikçe uzayacaktır. Boynunda atkısı ile birlikte belirmiş ise fal sahibinin etrafında ondan faydalanmak için boşu boşuna bekleyen asalak insanlar var demektir.

Kahve falında eyfel kulesi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.