Kahve Falında Esmer Kadın Görmek Ne Demek?

Kahve falında esmer kadın görmek, hayatının rutin bir hal almasından sıkılanlar için en müjdeli haberleri taşıyan kahve falıdır. Kısa zamanda karşınıza çıkacak bir yolculuk fırsatı olacağına bir işaret olarak kabul edilir. Bu falı yorumlarken esmer kadının saçlarının şekli büyük önem taşır.

Eğer saçlarının uçları yukarı bakıyorsa kuzeye, aşağı doğru ise güneye, sağ ya da sola doğru ise de doğu ya da batı yönüne doğru bir şehre gideceksiniz.

Falda esmer kadın görmek, bu esmer kadın şeklinin fincan içerisindeki konuma göre de yeni anlamlar kazanır. Örneğin bu figür fincanın dibine yakın çıkmışsa, bu yolculukta kalbinize heyecanlar yaşatacak biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi sizin için doğru kadın ya da erkek olacaktır ve ilişkiniz kuvvetli bir evlilik bağıyla sonlanacaktır.

Tam aksine fincanın dudak kısımlarına daha yakın yerlerde çıktıysa da iş hayatınızda yükselmenizi sağlayan bir fırsatın ilk adımı, çıkacağınız bir iş seyahatinde gelecek bir fırsat olabilir. Bu yolculuğun tez bir vakitte yapılacağı düşünülür. Yolculuğun sonu da başarıyla noktalanacak demektir.

Gireceğiniz bir sınavdan son derece başarılı sonuçlar alacaksınız ve hayatınız değişecek. Bazı şeyleri geride bırakmak ruh halinizin olumlu yönde gelişmesine de vesile olacak. Yapacağınız bir alışveriş aile arasında krize yol açabilir dikkatli olmanızda yarar var. Güzellik için her önünüze gelen ürünü kullanmamaya özen gösterin çünkü cilt sağlığınızla ilgili sorunlar görünüyor.

Kahve falında esmer kadın görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.