Kahve Falında İki Ev Görmek Ne Demek?

Kahve falında iki tane ev görmek, geçmişte yaşadığınız sıkıntıların artık son bulacağını, mutlu bir aile hayatı ve refah dolu bir gelecek yaşayacağınızı gösterir. Sevdiğiniz bir kişiden güzel bir haber alacağınızı ve bu haber sayesinde yeni kararlar vereceğinize işaret eder. Evinize, bolluk ve bereket geleceğini ve maddi sıkıntılarınızın son bulacağını gösterir.

Falda iki ev görmek, kırgın ya da küs olduğunuz biri ile aniden barışacağınıza delalet eder. Bekarlar için mutlu bir yuva kuracağını gösterir. Bebek hayali kuranlar için ise sağlıklı ve hayırlı bir evlada sahip olacağınızı gösterir. Sevgilinizle yaşadığınız mutlu birlikteliğinizi evlilik ile taçlandırmak isteyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Yeni bir mal edineceğinizi ya da bir mirasa sahip olacağınızı gösterir.

Eşinle yaşadığınız huzursuzluk kısa bir sürede son bulacağa benziyor. Ona tekrar aşık olacak gibisin. Mutlu olan ilişkinizi bir bebek haberi pekiştirebilir. Bu bebek son derece sağlıklı ve hayırlı bir kız evlat gibi duruyor. Hanenizden bolluk, bereket ve huzur hiç eksik olmayacak gibi görünüyor. Bir aile büyüğünün rahatsızlığına endişelenebilirsiniz. Ancak ciddi bir rahatsızlık gibi durmuyor. Sanırım futbol veya herhangi bir spor dalıyla uğraşıyor gibisin.

Ruya tabir

Sevgilin senin uzun boyuna vurulmuş gibi görünüyor. Sporla uğraşman sağlıklı, dinç ve enerjik olmanı da sağlıyor. Sevgilin çok iyi, merhametli, anlayışlı ve ağırbaşlı birine benziyor, üstelik sana da çok değer veriyor. Seni çok seviyor ve seni kaybetmekten korkuyor gibi bir hali var.

Kahve falında iki ev görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.