Kahve Falında Baş Aşağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında baş aşağı görmek, genel olarak çok fazla dua eden kişi olarak nitelendirilir. Bu sembol fal sahibinin arzu ettiği hayallerinin gerçekleşeceğine ve bunun sonucunda mutlu dolu günler yaşayacağına işaret eder. Arzu ettiğiniz isteklerinizi elde etmek için sarf etmiş olduğunuz çaba ve uğraşlarınızın neticesini elde edecek ve başarılı bir dönemi ifade eder.

Eğer fincanda baş aşağı kadın figürü belirmişse bu hayatınızda sizin için çok fazla dua eden birinin olduğuna delalet eder. Kişi bu zaman zarfında çok huzurlu ve bereketli günler geçirecek. Olmasını arzu ettiğiniz isteklerinizin olduğunu bu isteklerin gerçekleşmesi için belli bir sürenin geçmesi gerektiğine ama eninde sonunda hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret etmekte.

Falda baş aşağı görmek, bereketli ve sağlıklı bir sürece girileceğinin habercisidir. Kişinin çok iyi niyetli bir kişi olduğunun göstergesidir. Yaşamış olduğunuz zorluk ve güçlüklerin son bulacağına ferah dolu bir döneme adım atacağınıza işaret eder. Hayalini kurduğunuz her şey gerçekleşecek hem maddi hem de maddi sıkıntılarınızın sonlanacağına ve büyük başarılara atılan imzaya işaret eder.

Fal sahibinin sevecen, cana yakın ve güvenilir bir kişiliğinin olduğunu ifade eder. Çevrenizdeki kişilerin ne düşündüğünden ziyade kendi fikirlerinizle hareket ederek her zaman en doğrusunu bulacağınıza delalet eder.

Kahve falında baş aşağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.