Kahve Falında Asma Kilit Görmek

Kahve falında asma kilit görmek, sizler için en mantıklı olan kararı vererek bir an önce bu zorlu sevdadan vazgeçmeniz gerekiyor olduğuna yorumlanır. Çok fazla inatçı olmamalısınız ve çabucak da vazgeçmemeniz gerekiyor. Her şeye rağmen güçlü olan tavrınızı korumak istiyor olabilirsiniz. Yine bu güçlü görünüm için kendinizi başka şeylere vererek farklı şeyler ile ilgilenmeye de başlayabilirsiniz.

Falda asma kilit görmek, sizlerin artık kalplerinize uzun bir süreden sonra vurulan zincirlerin çözülmeye başladığına yorumlanır. Her ne kadar uzun zamandır hayatınıza kimseyi kabul etmiyor ya da doğru kişiyi bekliyor olsanız da öyle bir anda hiç beklemediğiniz birisine kendinizi kaptırmış olarak bulabilirsiniz. Bu durumu kendinize karşı karamsar yormak yerine dikkatli olmalısınız. Eğer doğru bir yolda dümdüz ilerlerseniz, belki sizler de onu kendinize bağlayabilecek olduğunuzu gösterir.

Falda asma kilit görmek, başka bir yorumda imkansız ya da olmasına asla mümkün olmayan leyla ile mecnun misali olan sevdaları da gösterir. Belki de bunun en büyük nedeni siz kendinizi ne kadar leyla olarak görüyor olsanız bile karşınızdaki kişi başkası için mecnun olmuş ise bunu kendi lehinize çevirmek de oldukça zor bir süreç olacaktır.

Kahve tabağında asma kilit, hane içinde kötü düşünceli insanlardan uzak durmak, pozitif enerjiye odaklanmak ve her türlü kötü düşünceden uzak kalmaya özen göstermek demektir. Kendinizi her zaman olumlu tutmaya gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.