Kahve Falında Erkek Görmek Ne Demek?

Kahve falında erkek görmek, falına bakılan kişinin cinsiyetine göre değişiklik gösterir. Falına bakılan kişi bayan ise, yeni biriyle tanışacağı anlamına gelir. Eğer devam eden bir ilişkisi varsa beraber olduğu kişi şeklinde düşünülür. Falda hayatındaki kişi ile problemleriniz olacağını gösterir.

Bir erkeğe çıkması ise kendi gücünde biriyle çatışacağı anlamına gelir. Bu çatışma yakın çevrenizden olabileceği gibi hiç tanımadığınız biri ile de olabilir. Olayların büyümemesi için sinirlerinize hakim olmanız gerekebilir.

Falda erkek görmek, güç sembolüdür. Hayatınıza yeni girecek birinden fazlaca etkileneceğiniz ve onu hayatınızın merkezine yerleştireceğiniz anlamına gelir. Fincandaki durumuna göre farklı yorumlar yapılması da mümkündür. Falınız karanlık çıkmışsa sizden güçlü birinden kötülük göreceksiniz.

Eğer aydınlık çıkmışsa sizi koruyacak, size yardımı dokunacak birinin varlığını gösterir. Yaşlıca ise sizin uzaktan gözleyip kollayan biri var demektir. Bu kişi sizi belalardan koruyor ve sizin iyiliğiniz için çalışıyor.

Eğer hamile iseniz bir erkek evlada işarettir. Hayırlı bir evladınız olacaktır. Size uzak ise sizi uzaktan gözleyen yanınıza gelmeye cesaret edemeyen birinin varlığı söz konusudur. Korkunç bir yüze benziyorsa kötü bir haber alacaksınız ve bu haber sizi çok üzecek.

Arkası dönük ise sevgiliniz ile tartışacağınıza yorulur. Hayatınızda merkeze aldığınız birinin varlığına işarettir. Eğer böyle biri yoksa onunla karşılaşmanıza az kaldı demektir. Sabırlı olun ve bekleyin. Hayatınıza girecek kişinin dürüst ve size yol gösteren biri olacağını söyleyebiliriz. Elinize para geçeceği, güçleneceğiniz anlamına gelir. Beraber çıkan diğer sembollerin bilinmesi ile size daha iyi bilgi sunulabilir.

Kahve falında erkek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.