Kahve Falında Akbaba Görmek

Kahve falında akbaba görmek, duyacağınız bazı şeylerin canınızı sıkması anlamına gelir. Bu sembol fal sahibi için gelen tüm kötü haberleri işaret etmektedir. Şu günlerde hem eğitim hayatınızda, hem aşk hayatınızda, bunun yanı sıra da iş hayatında olumsuzluklar olabilir. Yakında alacak olduğunuz her haber sizlerin başarısız olduğu tarafından olmasından dolayı biraz kendinize karşı temkinli olmanız gerekmektedir diyebiliriz.

Falda akbaba görmek, sırlarınızı iyi saklamanız ve herkese güvenmemeniz yönünde uyarır. Herkesin dost olmadığını hatırlamalısınız. Her olduk olmadık olayları veya sırları başkalarına anlatmak yerine yalnızca kendinize saklayın. Bu sayede çevrenizdeki kötü niyetli insanlardan biraz kolay bir şekilde kendinizi koruyabilirsiniz. Görüştüğünüz insanları hep kendiniz gibi görürseniz de yalnızca kayıplar ve başarısızlıklar ile karşılaşmak zorunda kalırsınız. Karşılaşılan bu durum da sizleri bir hayli üzer.

Kahve falında akbaba çıkması, sizlere sevdiğiniz bir insanın yalan söyleyecek olduğunu da işaret eder.. İnsanlara bu kadar güvenmek yerine onların da sizlere kötülük yapma ihtimallerinin olduğunu düşünmeniz daha hayırlı olabilir. Bu sayede kötü niyetli insanlardan kendinizi daha rahat bir şekilde koruyabilirsiniz. Sizlerin başarısını kıskanan ve ellerinizden almak için birçok çaba sarf eden insanların olduğuna da işaret eden bir semboldür. Şu günlerde çevrenizde yer alan herkese çaba sarf ederseniz o insanlardan zarar görmeden daha rahat kurtulabilirsiniz.

Kahve tabağında akbabanın anlamı, hane içerisinde gıybet yapan veya kul hakkı yiyen biri demektir. Biri boş yere sizin günahınızı alıyor olabilir. Bu laflar kulağınıza gelebilir ve canınızı sıkabilir. Başkalarının ayıpları yüzünden kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.