Kahve Falında Düğüm Görmek Ne Demek?

Kahve falında düğüm görmek, fal sahibinin hayal dünyası ile gerçeği karıştıran bir ruh halinde tıkanıp kalması ile yorumlanır. Bu gidişat elindeki fırsatları değerlendirmesine engel olacağı için derhal kendine gelmesi konusunda uyarılmalıdır. Fincanın dip kısmında beliren düğüm sembolü fal sahibinin çok kısa zamanda düşüncelerini toplayacağını ve gerçek hayata geri döneceğini işaret eder.

Bazı fal yorumcularına göre ise fincanın dip kısmındaki düğüm sembolü iş hayatının kötü gitmesi için yapılmış bir büyünün habercisidir. Haset insanlar tarafından yapılan bu büyü bol dua ve inanç ile çözümlenecek, ayrıca yapanın da ayağına dolaşacaktır.

Falda düğüm görmek, bir diğer anlam ile gevşek ağızlı insanlara verilen sırların birer birer ortaya dökülmesi ve işlerin biraz karışması anlamına gelir. Eğer fal sahibinin pasif bir insan olduğunu ve tüm haksızlıkları kabul edip oturacağını düşünen varsa çok yanılıyor çünkü bu gevşekliğin hesabını tek tek soracak ve herkesin dilini dibine sokup haddini bildirmeyi başaracaktır. Hatta bu durum fal sahibinin ekmeğine yağ bile sürecek ve uzun zamandır hesaplaşmak istediği birtakım düşüncesiz insanlar ile hesaplaşma fırsatı bulacaktır.

Fal fincanının kulp kısmına denk gelmiş ise çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Fal sahibinin medeni durumuna da bağlı olan bu yorumlar düğüm sembolünün büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Eğer fal sahibi evli ise kendi ailesi ve eşi arasında kalan fal sahibi olayı en az hasarla atlatabilmek için biraz yalan söylemek zorunda kalabilir fakat bu herkes için en iyi yol olacaktır.

Bekar bir fal sahibi için ise karar verilemeyen özel ilişkiler ile yorumlanır. Nasıl bir ilişki istediğine ve karşısındaki insanın hangi özelliklerini kabullenip hangilerini eleştirmesi gerektiğine karar veremeyen fal sahibi, bilinçli bir büyüğünden yardım alınca ferahlayacaktır.

Eğer tabakta belirmiş ise geleceğinden aşırı şekilde endişe duyan fal sahibi ile yorumlanır fakat bu endişe gereksizdir.

Kahve falında düğüm görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.