Kahve Falında İnsan Elindeki Asa Görmek

Kahve falında insan elindeki asa görmek, hayatınıza karışan ve sizi üzen birini simgeler. Bu kişi yüzünden yakın zamanda başınıza gelecek kötü olayların da habercisidir. Etrafınızda bulunan insanların size karşı kötü tutumları sebebi ile zor günler söz konusu olabilir. Bu insanların  özellikle sizin iyiliğinizi istememelerinin altında yatan neden de başarılarınızı kıskanıyor olmalarıdır. Hatta sizin yükselmemeniz için ellerinden geleni yapıyor olabilir. Bu kişilerin olumsuz davranışları, işinizde sıkıntılı anlar yaşamanıza sebep olabilir. Ayrıca bazı insanlar tarafından ne yazık ki zor durumlara düşebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol, anlam veremeseniz de bazı insanlardan kötülük görmeniz demektir. Yakınınızdaki bu insanlara karşı kendinizi korumalısınız. İyi niyetli davransanız da size karşı kötü düşünceleri değişmiyor. Ayrıca tartışmalı ortamlarda gerginliğinizi belli etmeden görüşünüzü dile getirmeye özen gösterin. Kahve falında insan elindeki asa sembolü, aynı zamanda aşk hayatınıza değecek nazarın da habercisidir. Birileri sevdiğiniz insan ile mutluluğunuzu kıskanıyor olabilir. Aşkınızı kıskanan insanlar yüzünden üçüncü kişilerin olduğunu düşünebilirsiniz. Aranıza fitne sokmaya çalışabilirler. Fakat duyduğunuz bu laflara kulak asmayın, bunun yerine sevdiğiniz insanla aşkınızı doya doya yaşamaya gayret edin.

Falda insan elindeki asa görmek, aynı zamanda bazı yorumcular için güzel haberlerin olacağına yorumlanır. Alacağınız güzel haberler sayesinde hem siz hem de aileniz çok mutlu olacaksınız. Ayrıca ailenizdeki büyükleri gururlandıracak başarılara imza atacaksınız anlamına da gelir. Bu gelişmeler geleceğinizi yeniden planlamanıza vesile olabilir. Yeni bir şehirde yeni hayatınızın tadına varacaksınız.

Kahve tabağında insan elindeki asa sembolünün anlamı ise, ailenizin desteklediği biri ile evlenerek yuva kurmanız demektir. Aşk yaşamınızdaki kararlar, size yeni bir kimlik kazandıracaktır. Ayrıca sevgiliniz ile bu kararlarınızı uygulayacaksınız. Yakın zamanda yaptığınız değişimler çevreniz tarafından da hoş karşılanacaktır. Bu kararlılığınız sayesinde destekçileriniz artacaktır. Güzel bir dönemden geçeceksiniz ve şimdiye kadar hiç tatmadığınız bir mutluluk sizi bekliyor olabilir. Aile bireylerinin bir araya gelerek gerçekleştireceği ufak çapta bir toplantı neşenizi yerine getirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.