Kahve Falında Kuyruk Görmek

Kahve falında kuyruk görmek, aile içerisine birilerinin katılması, hanenin genişlemesi demektir. Gelin ya da damat haneye gelebilir. Ya da aile içerisinden birinin bebeği olabilir. Bu sembol genellikle ev hanesinde bir artış olarak yorumlanır. Eğer evliyseniz hamilelik haberi alabilirsiniz. Evli değilseniz, yakın zamanda yeni biri ile ciddi bir başlangıcın ilk adımlarını atılabilir. Bu beklenmedik kalabalık ruhunuzu ferahlatacaktır. Ayrıca aile içi mutluluklar  geçmiş tüm sıkıntılarınızı unutturacaktır. Aileden biri evlenmek istediği kişiyi tanıştırmaya getirebilir.

Falda çıkan bu sembol yalnız olanlar için aşka yelken açmak anlamına da gelir. Artık hayatınıza girecek kişi ile yalnızlığınız geride kalacaktır. Uzun zamandır kendinizi boşlukta, yalnız ve amaçsız hissediyor olabilirsiniz. fakat bu buhranlı dönem en yakın zamanda son bulacak. Tez zamanda hak ettiğiniz hayata kavuşacaksınız ve yüzünüz gülecek olaylar olacak. Yeni başlayan ilişkilerde mutluluklar her geçen gün artabilir.

Falda kuyruk görmek, aynı zamanda çevrenizde olan ve kendini ifade etmekte sıkıntı çeken gizli bir hayrana yorumlanabilir. Bu kişi sizi uzaktan gözlemliyor, hoşlanıyor. Hatta takıntı derecesinde sizin hakkınızda bilgi ediniyor ve seviyor olabilir. Yine de hayatınıza girmesi muhtemel bu kişinin ne derece sağlıklı bir ilişki amaçladığını anlamak zordur. Bunun için detaylı bir gözleme tabi tutmanız gerekiyor. Yine de, bu kişi duygularını açarsa karar vermek için bu kadar ürkek davranmayın. Belki de hayatınızda alacağınız en doğru kararı alabilir, elinizi hiç bırakmayacak bir hayat arkadaşı edinebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, aslında sizi olgunlaştıran her şeye teşekkür etmelisiniz. Çünkü onlar sizi harika bir geleceğe taşıyarak çok mutlu olmanızı sağlayacak şeylerdir. Davranışlarınızdaki ağırlık ve asil tavrın sonucu size mükemmel bir hayat arkadaşına sahip olabilirsiniz. Bekar olanlar evlilik hayatlarında hayalini kurdukları mutluluğa erişebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.