Kahve Falında Büyük Kalp Görmek Ne Demek?

Kahve falında büyük kalp görmek, ilk gördüğünüz andan itibaren asla unutamayacağınız bir insan ile yollarınızın kesişmesine yorumlanır. O kişi ile yeniden görüşmek için can atabilirsiniz. Aslında bu ilk görüşte aşk da olabilir. Bir türlü onu unutamayacaksınız.

Falda çıkan bu sembol ayrıca uzun zamandır bulunduğu ortamdan sıkılan fal sahibi ile yorumlanır. Çok daha özgür karakterli ve emir almayı sevmeyen bir yapıda olduğu için iş ortamından canı yanmış bir kişiliğin göstergesidir. Kendisini kısıtlayan ve gezip tozmasını engelleyen bir iş ortamında olduğu için bunalan fal sahibi çok daha rahat olabileceği ve insanlarla daha fazla haşır neşir olabileceği bir iş arayışına girebilir.

Bazı fal yorumcularına göre ise bu işi ailesinden çok uzak memleketlerde bulacak ve her şeyi göze alıp gidecektir. Uzaklardan gelen bir teklifin de habercisi sayılmaktadır. Fakat bu teklif iş anlamında değil özel hayata dair bir teklif olacaktır.

Falda büyük kalp görmek, fal sahibinin cinsiyetine göre de yorumlanabilmektedir. Eğer fal sahibi erkek ise kendisini kıskançlıkları ile bunaltan bir sevgiliden kurtulacağı haberini verir. Fakat fal sahibi kadın ise çok hayırlı bir eş işe yorumlanır. Fal tabağında görülmüş ise sözü geçen bir aile büyüğünden bir konuda yardım istenecek demektir.

Kahve Falında Kocaman Kalp Görmek

Fal fincanında oldukça fazla yer kaplıyorsa fal sahibinin arkadaş çevresi gittikçe daha çok genişleyecek ve dostluk yönünden aranılan biri haline gelecek demektir. Ufak bir uçurtma sembolü fal sahibinin insanların yardımına ihtiyacı olduğu bir dönemde biraz yalnız kalacağı ve bundan üzüntü duyacağı anlamını taşımaktadır. Böyle olmasında fal sahibinin de payı vardır çünkü çünkü kendisini bilerek ve isteyerek geri çekecektir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, özleyip de bir türlü arayamadığınız birinin sizi aramasına yorumlanır. Hep aklınızda olan bu kişi de aslında sizi düşünüyor olabilir ve artık ilk adımı o atmak isteyebilir. Pes eden taraf siz olmayacaksınız.

Kahve falında büyük kalp görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.