Kahve Falında Beyaz Damla Görmek Ne Demek?

Kahve falında beyaz damla görmek, fal sahibine kadar ulaşan bir haberin doğru olduğunu ve yakında bu haberin etkilerinin hissedilmeye başlayacağını haber verir. Fal sahibi ailesinin zarar görmesini istemediği için bu haberi saklama ihtiyacı hissedebilir ancak başkalarından duymaları daha kötü olacağı için kendisi söylese daha iyi olacaktır.

Fincanın dip kısmında çıkan beyaz damla sembolleri fal sahibine hareketli günlerin ve yorgun gecelerin haberini fısıldar. Bu hareket kişiye maddi rahatlık olarak geri dönse bile bütün koşturmacanın sonunda fal sahibi çok bitkin düşecek ve tatile ihtiyaç duyacaktır.

Falda beyaz damla görmek, fincandaki konumuna göre çok farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Örneğin fincanın ağız kısmında beliren beyaz damla sembolü veya sembolleri elinden gelen en büyük çabayı göstermesine rağmen etrafındaki çok bilmiş insanlara hiçbir şey beğendiremeyen fal sahibi ile yorumlanır. Bu durumdan iyice sıkılan kişi en sonunda kimseyi memnun edemeyeceğini ve insanların nankör olduğunu kabullenecektir.

Fal fincanının kulp kısmında beliren beyaz damla sembolü ise ek gelir elde etmeye çalışan fal sahibinin daha az vaktini alan ama daha çok kazanmasına sebep olan bir iş bulacağına dalalettir. Eğer kişi erkek ise fal fincanın dibinde beliren iri bir beyaz damla sembolü, kişinin eşinin çocuk istemediğini ve bu yüzden aralarında uzun süren bir fikir ayrılığı meydana geleceğini işaret eder.

Bazı fal yorumcularına göre ufak tefek heyecanlar yaşanan bir günü simgeler. Eğer kişi bayan ise fincanın dibinde büyük bir beyaz damla sembolü görmek kendi kafa yapısına uygun bir kısmet ile yorumlanır. Fal tabağında belirmiş ise şimdiki sıkıntıların ilerde yaşanacak huzurun temeli olmasına dalalettir.

Kahve falında beyaz damla görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.