Kahve Falında Duvar Saati Görmek Ne Demek?

Kahve falında duvar saati görmek, evli çiftler için bir bebek haberi vermektedir. Çiftlerin cinsel hayatının oldukça aktif olup, anne baba olmaya artık hazır olduklarını göstermektedir. Eğer çocuk yapma gibi bir planları var ise mutlaka hayata geçirmeli ve de evliliklerini bir bebeğin dünyaya gelişi ile daha da neşelendirmelidirler.

Ancak falda bozuk ya da kırık bir duvar saatinin görülmesi ilişkide monotonluğun oluştuğunu ve de sıradanlaşmış bu ilişkinin eğer karşılıklı çaba gösterilmezse son bulacağını ifade eder. Fal sahibi, İlişkisinde bu sallantının farkında ise ve de birlikteliğini devam ettirmek istiyor ise mutlaka harekete geçmeli küçük sürprizler ile birlikteliğine devrim niteliğinde yenilikler getirmelidir.

Falda duvar saati görmek, eğer ki oldukça eski ve de yıpranmış bir görüntüye sahip ise bu hane içerisinde bir erkek profilinin evin geçimini ayakta tutarak huzuru sağlayıp aile bağlarını sıkı tuttuğunu ifade eder. Bu duvar saati geniş hatlara sahip olup akrep ve yelkovanı belirgin şekilde görülebiliyor ise fal sahibi geleceğe dair hiçbir kaygı duymamalı ve sabırla beklemelidir. Çünkü hiç ummadığı bir akrabasından büyük bir mirasa konacak demektir. Sabırla beklemesi gereken bu sürecin ne kadar olduğunu faldaki akrep ve yelkovanın konumundan tahmin etmek olasıdır.

Epey süredir sıkıntılı ve zor günler geçirmişsin, bu sıkıntılarını daha yeni yeni atlatıyor gibisin. Hayatının monotonluğundan ve karamsar ruh halinden çıkmak için bir kursa veya spora yazılsan iyi edersin. Gireceğin yeni ortamda yeni arkadaşlar edineceksin. İçlerinden birkaç tanesi ile uzun yıllar sürecek dostluklar kuracaksınız. Ailen zor ve sıkıntılı günlerin de sana her zaman destek olmuşlar.

Kahve falında duvar saati görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.