Kahve Falında Aydınlık Kapı Görmek Ne Demek?

Kahve falında aydınlık kapı görmek, kişinin zorlu günler geçirdiği ve bu günlerini artık geride bırakıp yeni bir başlangıç yapmak istediğini ifade eder. Yeni başlangıçlar genelde aşk iş ve parasal durumlardan dolayı olabilir bu yüzden fincanda görülen sembolün yeri çok önemlidir.

Fincanı alt ve üst olarak değerlendirdiğinizde üstte ise sizin için açılacak güzel günlerin pek yakında geleceğini ifade ederken altta olması sizin değişim ve başlangıç yapmak için biraz daha zorlu yolunuz olduğunu ifade etmektedir.

Ayrıca fincanı saat yönünde dörde bölersek o zamanda bu durumun gerçekleşeceği zaman hakkında da bilgi verir. Tabakta çıkmışsa o zaman fincanınızı doğrular ve yeni bir başlangıcı size müjdeler.

Falda aydınlık kapı görmek, tek başına yeni bir başlangıç olarak ifade edilse de yanındaki diğer figürlerle de değerlendirilip ona göre yorumlanması gerekmektedir. Eğer bu kapının önünde veya arkasında kalp varsa sevdiğinizle ilgili bir sorunun geride kalacağı ve yeni bir başlangıç yapacağınıza, bir bayrak varsa işinizle ilgili bir değişiklik yaşanacak veya yeni bir işe başlayacağınız, bir insan figürü varsa o zamanda birinden yardım alarak bunu gerçekleştireceğiniz şeklinde yorumlanır.

Çok yakın bir zaman içerisinde sizi sevindirecek bir haber alacaksınız. Bütün acı ve sıkıntılarınız geçecek. Yeni bir kişiye aşk kapılarını açacaksın. İkinci baharını yaşayacaksın diyebilirim. Ama çevrendeki söylentileri dikkate almamalısın. Sevdiğin birisi bir rahatsızlık geçirecek bu süreçte yanında sen olacaksın. Kısa vakitte atlatacaktır.

Kahve falında aydınlık kapı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.