Kahve Falında Kapı Görmek Ne Demek?

Kahve falında kapı görmek, kişinin evli veya bekar olmasına ya da genç veya yaşlı olmasına göre farklı anlamlara sahiptir. Evli ise size sunulacak bir seçeneğin habercisidir. Bu bir iş teklifi de olabilir, çocuk isteyip istememeniz hakkında bir konuşma da olabilir. Ancak belirgin bir koyulukta ayrıca hafif de olsa aralık bir şekilde görünüyorsa bu size bolluk bereketin geleceğinin habercisidir.

Falda kapı görmek, bekar ise çevrenizdeki insanların yalanlarını duymaktan sıkıldığınız ve kaçıp gitmek istediğiniz anlamına gelir. Siz çok dürüst bir karakter olmasanız da size yalanların söylenip durması sizin yaşantınızda zorluklarla mücadele etmenize neden olduğundan bu insanlardan uzaklaşmak istiyorsunuz. Ufak bir kapı ise bu insanlardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Genç yaşlarda ise, bu kişinin bir sıkıntının üstesinden gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle aile veya arkadaş çevresinde oluşabilecek kavgalardan fikir ayrılıklarından uzak olması ya da bunlara mahal vermemesi gerekmektedir. Ayrıca çevresinde bir takım dedikodular dönmekte ve bazılarının oyununa düşürülmesi planlanmaktadır. Bunlara karşı da dikkatli olmanız gerekmektedir.

Bunlara ek olarak hayatınızda gitmeyi görmeyi istediğiniz bir yere yolculuk yapacağınız anlamına gelir. Bu bir şehir, ev ya da bir yakınınızda olabilir. Daha ileri yaşlarda iseniz son zamanlarda sizi zor duruma sokan insanları yaşantınızdan çıkarmak istediğiniz ancak onların hayatınızda büyük yerleri olduğu anlamındadır. Onları atmak onlardan kopmak istiyorsunuz ancak onlar sizin yaşantınızda bir evin kapısı gibiler. Onlarsız ev, ev olamaz. Bu sebepten onlarla yüzleşmeli ve sorununuz neyse bir an önce açıklamalarınızı yaparak sorunu çözmeniz gerekmektedir. Ekonomik anlamda bazı sorunlarınızı da düzene sokacağınız ve daha rahat bir hayata başlayacağınız anlamına gelir.

Kahve falında kapı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.