Kahve Falında Ayakta Duran Ayı Görmek Ne Demek?

Kahve falında ayakta duran ayı görmek, fal sahibinin haksız olduğu bir konuda çok fazla tepki göstermesi ile yorumlanır. Vereceği tepkiler ile karşısındaki kişileri yıpratan ve üzen fal sahibi sakin olması ve mantıklı düşünmesi konusunda uyarılmalıdır. Aynı zamanda fal sahibi ile uğraşıp duran bir düşmanın çok komik duruma düşmesine dalalettir.

Falda ayakta duran ayı görmek, bazı yorumcular tarafından tutulan bir dileğin işareti olarak yorumlanır. Fal sahibi falını kapatırken bir dilek tutmuş ise bu dileğin 40 güne kadar gerçekleşeceği müjdesini verir ve olumlu gelişmelere gebedir. Diğer bir yoruma göre büyük ise iftiracı bir kadını, küçük ise yalancı bir erkeği ifade etmektedir.

Kahve fincanının dibinde yatan bir ayı görülmüş ise bu fal sahibinin çok üzüntü duyduğu bir olay sonucunda sessizliğini koruduğu anlamına gelir. Fakat sessizliği ile güç toplayan fal sahibi konuşmak için uygun zamanı beklemektedir. Fal fincanının ağız kısmında içi boş olarak belirmişse bazı maddi konularda yönetimi eline almaya başlayan fal sahibi ile tasvir edilir.

Fal tabağında çıkmışsa fal sahibinin, çok kaba ve itici bir insanın hayatından çıkaracağını işaret eder. Eğer fal tabağının ortasında ise bu kişi fal sahibine çok yakın birisidir. Fakat fal tabağının kenarında bir yerde belirmiş ise bu kaba insan fal sahibinin çok yakın olduğu birisi olmamasına rağmen çevresinde dolaşan insanlardan birini temsil eder.

Kahve falında ayakta duran ayı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.