Kahve Falında Cıvata Görmek Ne Demek?

Kahve falında civata görmek, fal sahibinin düşüncelerini yavaş yavaş toparlayarak hayatını düzene sokması ile yorumlanır. Eğer fal sahibinin karışık bir yaşantısı ve içinden çıkamadığı problemleri varsa hiç üzülmemelidir çünkü artık daha mantıklı düşünebileceği bir döneme adım atacak ve her şey rayına oturacaktır.

Fincanın dip kısmında beliren bir kaç tane cıvata sembolü varsa fal sahibinin aile hayatını işaret eder. Sorunları çözmek yerine onlardan kaçmayı tercih eden fal sahibi işleri çıkmaza sokmak yerine çözüm odaklı hareket ederse hem kendini hem de ailesindeki herkesi mutlu edecektir. Sizlerin bir hayli yorgun olduğunuzu göstermektedir.

Bir insan sizlere baktığı zaman ne kadar yorgun olduğunuzu ve her an yardıma ihtiyaç varmış gibi bakıyor olduğunuzu da anlamaktadır. Bu durum asla sizlerin aciz değil aksine biraz güçlü fakat gücünde hafif eksilme olan biri olduğunuzu göstermektedir. Bu anlarda biraz çevreniz ile dertlerinizi paylaşır iseniz sadece içinize atmak yerine daha kolay bir şekilde hem kendinize bir çıkar yolu bulabilir hem de sizlere kimin dost olduğunu oldukça rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

İnsanlar arasında o kadar sabırlı ve tutucu olmanız ile tüm dikkatleri hem en etkili şekilde üzerinize çektiğinizi hem de herkes tarafından oldukça derin olan duygular ile hem seviliyor hem de sayılıyor olduğunuzu da işaret etmektedir. Bir yandan da artık insanlara karşı içinizde ne bir sabır ne de bir iyi niyet kırıntısı kalmadığını da gösterir iken bunların olmasını sizlerin değil çevrenizde yer alan insanların oluşturduğunu da işaret etmektedir.

Falda cıvata görmek, ters giden bir takım ikili ilişkilerin yeniden düzene girmeye başlaması ile de yorumlanabilmektedir. Fal sahibinin karakter olarak sert bir mizaca sahip olduğunu simgeleyen cıvata sembolü, aynı zamanda sinirli iken kimse ile diyaloğa girilmemesi gerektiğini de vurgulamaktadır.

Eğer fal sahibi bu özelliğine dikkat ederek hareket etmeye başlarsa etrafındakilerle olan ilişkilerini düzeltmeye başlayacaktır. Fincanın ağız kısmında belirgin halde görülen cıvata sembolü fal sahibinin etrafında olan bitene duyarsız kalacağı bir döneme işaret ederi ve bu süreç çok yakındır.

Bazı fal yorumcularına göre ulaşılmaz gibi görünen karşı cins ve fal sahibi arasında birden bire gelişen güçlü bağlara dalalettir. Bu durumun şaşkınlığını attıktan sonra fal sahibi de karşısındaki insan da bir daha asla asla kopmayacak bağlarla bağlanacaktır. Bu arada fal sahibi de hiçbir şeyin imkansız olmadığını öğrenmiş olacaktır.

Fal tabağında belirmiş ise ileriye dönük planlar yaparak uzun süre sonuç beklemeyi göze alan fal sahibinin, planları hakkında olumlu gelişmeler yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Kahve falında cıvata görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.