2021 Yay Burcu Yorumu (Aşk, İş, Para, Sağlık)

Yay Burcunu 2021 Yılında Neler Bekliyor?

2021 yılında Yay burcunda doğanlar için tahmin etmek zor olacak, çünkü yıl içinde gerçekleşecek olaylardan bazıları 2020’de hala “tencerede pişiriliyor”. Bunlardan nasıl geçersiniz, hangi kararları verirsiniz? 2021’deki gelişiminizi belirleyin.

Yay burcunda doğan genç kadınlar, yıl boyunca zor bir seçimle karşı karşıya kalacaklar ve bu, daha iyi ücretli çalışma veya ek çalışma olasılığı ile ilişkilendirilecek. Seçiminizdeki zorluk, yaşam tarzınızı değiştireceği gerçeğinden kaynaklanacak ve büyük olasılıkla dinlenme ve keyifli aktiviteler için kişisel zamanınızı kısaltacaktır. Kolay bir çözüm gibi görünüyor, ancak o an geldiğinde alıştığınız rahatlığı etkileyecek bazı tavizler vermenin sizin için oldukça zor olacağını göreceksiniz.

2021 bir bütün olarak mali açıdan zor olacak ve çok çaba sarf ederek şimdiye kadar ulaşmış olduğunuz standart için ihtiyaç duyduğunuz fonları sağlayabileceksiniz. Daha sık olarak, plansız para harcamalarına mal olacak beklenmedik durumlar ortaya çıkacaktır.

Genel olarak, bazıları yıl için (mali olarak) beklentileriniz olacak, ancak gerçek olaylar farklı olacak.

Bu burç altında doğan erkekler, bir arkadaş veya bir grup insanla çalışmanın veya ekstra para kazanmanın yollarını arayacaktır. Başarınız, bu faaliyetin neyle ilgili olduğuna, yasal olup olmadığına, herkesin sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin önceden netleştirilip netleştirilmediğine ve sahip olduğunuz beklentilerin gerçeğe uygun olup olmadığına bağlı olacaktır.

Yıl boyunca, ailenizle ilişkilerinizden, ebeveynlerden veya çocuklardan veya onlarla ortak bir projeden gelecek beklenmedik bir kazanç sizi şaşırtacak.

Yeni aşk çoğu Yaylıyı şaşırtacak. Kaderin size ne armağan ettiğini kabul edin. Ciddi bir taahhütten kaçınmak için kusurlar veya nedenler aramayın.

Önceden kurulmuş aşk veya evlilik ilişkilerinde, eşinizin geçmişine veya diğer duygusal durumlarına ilişkin bilgilerle birlikte belgelerle ilgili birkaç ciddi gerilim anı olacaktır.

Yıl, birisinin bu tür etkinlikleri planlamaya çalıştığı bir çocuğu hamile bırakmaya ve doğurmaya elverişli değildir. Sürprizler olacak ve kaderin onlara ne zaman ve ne vereceğini en iyi bildiğini kabul edenlerin sabrının bir ödülü olacak.

Yıl boyunca, tavsiye veya yardım isteyecek veya kendi sorunlarını çözmek için size güvenecek akrabalarınızın hayatlarında daha büyük veya daha fazla sıkıntı yaşayacaksınız. Boğa, Oğlak burcu veya Başak burcunda doğan insanlarla ilgili bu tür durumlar özellikle karmaşık ve karmaşık olabilir.

Yay burcunun aile üyeleri, eşlerinin akrabaları veya arkadaşları ile iyi ilişkilere sahip olacaktır. Bununla birlikte, ciddi bir çatışmaya neden olmadan görmezden gelebileceğiniz veya üstesinden gelebileceğiniz manipülasyon veya diğer kurnazlık eylemleri göz ardı edilmemiştir.

Yıl, özellikle bu işaret altında doğan kadınlar için uzun mesafeli seyahatler için elverişli olacaktır.

2021 yılında sizin için önemli veya ilginç bir gelişme, başka bir şehir veya ülkede yaşayan Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğan bir kadınla ilişkiniz olacak.

Kadınlarla bir şekilde ilgili faaliyetlerde veya bir işte daha iyi kar elde edebileceğiniz veya ciddi sonuçlar elde edebileceğiniz bir işte iyi bir gelişme yaşayacaksınız.

Yıl, böyle bir değişikliğe hazır olduğunuz sürece, daha iyi bir iş bulma ile ilgili eylemleri destekleyecektir.

Genç erkekler önemli bir karar vermenin ya da hayatlarında büyük bir değişikliğe başlamanın eşiğinde olacaklar, ancak bir noktada gelecek yıl olabilirken, bunları anlamsız bir şekilde gelecek aya erteleme olasılığı da var. Ancak 2022 bu tür eylemleri destekleyecek mi, şimdi bu soruya cevap vermeyeyim.

Yıl, ciddi bir sağlık sorunu çözülerek veya Terazi, İkizler veya Kova burcunda doğan sevdiklerinizin sağlığına daha ciddi özen gösterilerek hatırlanacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.