2021 Akrep Burcu Yorumu (Aşk, İş, Para, Sağlık)

Akrep Burcunu 2021 Yılında Neler Bekliyor?

Akrep burcunda doğduysanız, 2021 mesleki, sosyal ve politik gelişiminiz için önemli olacaktır.

Önünüzde, sizden daha büyük olmayan bir çocukla veya başka bir akrabanızla çeşitli belgeler veya mali ilişkiler kurmanız gereken bir yıl var.

Yıl boyunca dikkat, sağlık veya ailenizin bir üyesiyle ilgili ciddi bir harcama gerektirecektir.

Yıl boyunca, 35 yaşındaki erkekler, bir tür mülk veya pahalı mülkle ilgili ciddi bir kayıp yaşayabilir. Kullanmadığınız bir mülkü satışa veya kiralık olarak teklif ederek kurtulmanız mümkündür.

2021’de, yaşadığınız ülkedeki koşullar göz önüne alındığında gerçekçi olarak gerçekleştirilebilecek plan ve projelerin uygulanması için çaba sarf etmek önemli olacaktır. Riskli eylemlerden kaçının! Başkalarının vaatlerine veya doğrulanmamış bilgilerine güvenmeyin.

Herhangi bir mahkemeye veya yasal davaya dahil olanlarınız, hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabileceğiniz için, yalnızca başkalarının doğruluğuna güvenmemelidir.

Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanları içeren önemli ilişkilere veya büyük projelere dikkat edin.

2021 yılında sizinle aynı evde yaşamayan akrabalarınız da dahil olmak üzere yaşlı akrabalarınız ile daha fazla bakıma sahip olacaksınız. Bu taahhütler herhangi bir dramayla ilgili değildir ve kendinizi herhangi bir kötü beklenti veya önseziyle önceden yüklemenin bir anlamı yoktur.

Bu, tek çatı altında birlikte yaşama dahil olmak üzere akrabalarla yeniden bir araya gelmek için hayırlı bir yıl olacak.

2021, bir aile kurup evlenmek için iyi bir yıl olacak, ancak bu sadece anne babanızın nimetine sahipseniz. Bu anlamda benzer geleneklerin olduğu ülkelerde görücü usulü evliliklerin güzel bir geleceği olacaktır.

Başka bir bölgeden veya ülkeden bir partneri olanlarınızın aşk hayatında, sadakatsizlik şüpheleri, diğer partnerlerle iletişim şüpheleri veya kanıtları, belirli hatalar veya dolandırıcılıkla ilgili güven eksikliği nedeniyle çatışmalar ortaya çıkacaktır.

Yıl boyunca, özel bilgi ve beceriler gerektiren bir alanda yeni bir kariyere başlama fırsatına sahip olacak 35 yaş üstü kadınların profesyonel yaşamlarında iyi koşullar ortaya çıkacaktır. Bu, kendi işinizi kurmanız veya yeni bir iletişim ve müşteri çevresi oluşturmanız için hayırlı bir yıl olacak.

Zaten evli olan Akrepler için 2021, kıskançlık, aldatma, aile sorumluluklarından ve yükümlülüklerinden kaçma girişimleri ve daha fazlası nedeniyle çalkantılı anlar dönemi getiriyor. Sadece eşler arasında eşitlik, anlayış ve saygının olduğu evlilikler bu yıl ayakta kalacak. Diğer evlilik ilişkilerindeki gelişim kişisel yıldız falınıza bağlı olacaktır, ancak genel olarak bölünmeler veya boşanmalar hariç tutulmaz.

Yıl boyunca, eşinizin bir akrabası veya arkadaşı, baba akrabası ve diğerleriyle ilgili olabilecek bir nişan veya düğüne katılacaksınız. Böyle bir olay, oğlunuzu veya torununuzu, küçük erkek kardeşinizi veya yeğeninizi de ilgilendirebilir.

Yıl içinde başka bir ülkede yaşayan arkadaş, akraba veya tanıdıklarla ilişkileriniz iyi bir gelişme gösterecektir. Yardım sağlayacağınız veya önemli bilgiler sağlayacağınız bir yatırım, anavatanlarında bir ev satın alma konusunda kararlar alabilirler.

Başka bir milletten veya dinden yeni bir kişinin evinize girmesi mümkündür.

Başka bir ülkeye taşınmayla ilgili planlar da öncelikle ekonomik nedenlerle iyi bir gelişmeye sahip olacaktır.

Başta yazdığım gibi, 2021 mesleki, sosyal ve politik gelişiminiz için önemli olacak. Bu, perde arkası anlaşmalara, para veya diğer menfaatlerle ilgili haksız eylemlere, yolsuzluğa, diğer (etkili) insanlarla tanıdıkların kullanımına izin vermeyenler için geçerlidir.

2021, başka bir ülkede okumak, bir yabancıyla evlenmek, yurtdışında geçici iş sözleşmesi kapsamında çalışmak ve diğerleri gibi önemli seyahat planları olan genç kadınlar için elverişli olacaktır. Sizden uzakta yaşayan Boğa, Oğlak burcunda veya Başak burcunda doğan insanlarla ilişkiler sizin için önemli olacaktır.

Bu yılki sürprizler, daha önce bu şeylerin olabileceğine dair büyük bir güven ve kesinliğe sahip olmanıza rağmen, arzunuzu veya planınızı gerçekleştirememeniz nedeniyle neredeyse her zaman hayal kırıklıklarıyla ilişkilendirilecektir. Bu, insanları ve koşulları ve kendi yeteneklerinizi ve kaynaklarınızı doğru şekilde değerlendirememenizden kaynaklanacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.