2021 Terazi Burcu Yorumu (Aşk, İş, Para, Sağlık)

Terazi Burcunu 2021 Yılında Neler Bekliyor?

Terazi burcunda doğduysanız, 2021 evliliğinizde, ailenizde ve akraba çevrenizdeki önemli olaylarla sizler için anılacaktır.

Bu, hem kişisel hem de profesyonel olarak çeşitli taahhüt ve ilişkileri sona erdireceğiniz bir yıl. Akraba ve arkadaş çevrenizden insanlarla yaşam bölünmeleri mümkündür.

Bazı ilişkilerinizde ortaya çıkacak komplikasyonlar da ayrılık nedeni olabilir.

Bu yıl sadece hayatınızda gerilim ve sıkıntı yaratan insanlara tahammül etmeyeceksiniz. Onlara kolayca sırtınızı dönme ve yolunuza devam etme eğiliminde olacaksınız.

2021 yılında mali işlerinizde, öncelikle hayatınızdaki bazı ciddi çatışmaların kökeninde yer alması, ikincisi ise daha fazla harcama gerektirecek çeşitli durumların ortaya çıkması nedeniyle dikkat edilmesi gerekecek. Bu tür zorlukların üstesinden gelmek için çeşitli pratik seçenekleri aramaya ve düşünmeye meyilli olacaksınız. Böyle anlarda Yay, Koç veya Aslan burcunda doğan bir kişiden yardım veya uygun tavsiye alabilirsiniz.

2021’de sizden kısa bir mesafede yaşayan akrabalarınızla ilginç deneyimler yaşayacaksınız. Bu anlardan bazıları hayatlarındaki önemli başarılarla, beklenmedik karlarla, bir nişanla veya düğünle ve diğerleri ile ilişkilendirilebilir.

Yıl, bu geleneklerin yaşam tarzının bir parçası olduğu sizler için görücü usulü bir evliliğe vesile olacaktır.

2021’de babanız, büyükbabanız veya diğer büyük akrabanızla olan ilişkiniz çok önemli olacak, bunlardan biri size yardım etmeye istekli olacak veya sizden yardım bekleyecek.

35 yaşın üzerindeki erkekler, hayatlarının bazı zor anlarından geçen akrabalarına daha fazla ilgi ve bağlılık duyacaklar.

Kişisel yaşamınızda, gerçekleştirilmesi imkansız olmayan, ancak hiçbir durumda kolay olmayacak olan çocuklarla veya eşinizle ilgili ciddi planlar yapma eğiliminde olacaksınız. Belli anlarda şansınıza güvenebileceksiniz, ancak asıl sorumluluk omuzlarınıza düşecek.

Yıl boyunca, Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğan sevdiğiniz biri için sağlık endişeleriniz olacaktır.

2021’de maddi veya mülk durumunuzu genişletmekten kaçının çünkü bu tahmin bu burç altındaki genç kadınlar için diğerlerinden çok daha güçlüdür. Ne satın aldığınıza ve paranızı neye yatırdığınıza, özellikle de pahalı şeyler söz konusu olduğunda dikkatli olun.

Başta yazdığım gibi 2021, evliliğinizde, ailenizde ve akraba çevrenizde önemli olayları beraberinde getiriyor. Çeşitli nedenlerle, yakınlarda veya uzakta yaşayan akrabalarınızla daha iyi iletişim kuracaksınız. Önemli olaylardan bazıları Boğa, Oğlak burcu veya Başak burcunda doğan sevdiklerinizi ve hava burçları altında doğanları ilgilendirecektir. Hoş olmayan olaylar için hiçbir beklentim yok, ancak genel olarak bunlar stres, endişe veya gerginlik anlarıyla ilişkilendirilecek.

Yıl boyunca, eşinizin veya yakın eşinizin istek listesinde yer alan seyahat planlarına dikkat etmeniz gerekecektir. Beklentilerinde aldatılması veya bir tür kayıp yaşaması mümkündür.

Bu burcun genç erkekleri, özellikle yurtdışındayken ve işle ilgiliyken seyahatlerini iyi planlamak zorunda kalacaklar.

Yıl boyunca, özellikle başka bir evde veya başka bir yerde yaşıyorsa, çocuğunuzun neler yaşadığına daha fazla dikkat etmeniz gerekecektir. Mesafenin sizi yabancılaştırmasına izin vermeyin. Bazı olayların geç olduğunu öğrenme ve kendinizi üzme veya kendinizden utanma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

35 yaşındaki kadınlar, çocukları için yaptıkları tüm planlarda çok dikkatli olmalıdır. Sadece kendi arzu ve duygularınıza değil, içinde yaşadığınız gerçekliğe de uyun.

Bu yıl arkadaş listenizi temizleyecek ve sadece hala konuşacak bir şeylerinizin olduğu ve hala hoş bir toplantı yaptığınız arkadaşlarınızı saklayacaksınız. Bu yıl kesinlikle arkadaşlarınızın sayısına değil, size ne verdiklerine (ancak maddi olarak değil) ve bir kişi olarak büyümenize nasıl yardımcı olacaklarına odaklanacaksınız.

Yıl boyunca, belirli bir olayın acımasızlığı nedeniyle tanıdığınız bir kişinin hayatında ciddi bir kayıp veya hırsızlık sizi şoke edebilir.

Yıl boyunca birçok arkadaşınız, kariyerinde ve yaşam tarzında köklü değişiklikler yaşayacak, bu sadece konuşmak için değil, aynı zamanda kendi hayatınızı anlamlandırmak için de bir fırsat olacak.

Yıl boyunca, çoğunlukla akraba çevrenizdeki kadın varlığı sayesinde kişisel olarak elde edebileceğiniz başarılarla, evinizle, sevdiklerinizle ilgili sevinç nedenleriniz olacaktır.

Bir anne, büyükanne veya kız kardeş ile ilgili önemli bir olay, yıl boyunca bir neşe nedeni olabilir.

Birçoğu 2021’i yeni bir eve veya yeni bir eve taşınarak hatırlayacak. Yıl içindeki ana sürprizler aşk hayatınızla ilgili olacak ve bazıları için pek hoş olmayan bazı sürprizler (kişisel burcunuza göre) güzel olacak. Kariyerinizle ilgili olaylarda ve değişikliklere yönelik ani kararlarda sürprizler olacaktır.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status