2021 Yengeç Burcu Yorumu (Aşk, İş, Para, Sağlık)

Yengeç Burcunu 2021 Yılında Neler Bekliyor?

Yengeç burcunda doğduysanız, önünüzde dünya görüşünüzü, yaşamdaki farklı şeylere dair vizyonunuzu büyük ölçüde değiştirecek bir yıl var. Her biriniz için bu, farklı olayların tetiklediği yavaş bir değişiklik olacak.

Yıl boyunca, kendi fikrinizi ve iradenizi dayatmamanız, başkalarının fikirlerine karşı daha hoşgörülü olmanız gerekecektir.

Bu, sizin için önemli olan arkadaşlıkları sabitleyebileceğiniz, onlarla daha ilginç ilişkiler geliştirebileceğiniz ve yeni tanıdıklar edinebileceğiniz bir yıl olacak.

Bu yıl finansal taahhütlerinizde ve işleriniz konusunda çok daha hırslı olacaksınız.

Terazi, Kova veya İkizler altında doğan bir kişinin konuşmasını veya önerisini ihmal etmeyin, çünkü bu, geliriniz ve mali durumunuz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Yıl boyunca, neşe ve memnuniyet için bir fırsat olacak, finansal nitelikte en az bir belge alacaksınız.

Yıl boyunca, şimdiye kadar karmaşık ilişkiler kurduğunuz Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan insanlarla önemli ilişkilere dikkat edin. Onlarla geçmişteki acı deneyiminizi unutmayın. Şimdi yaşayabileceğiniz kayıplar çok daha tatsız olacaktır.

Yıl boyunca, her zaman size sorunlara veya yaşamda bazı rahatsızlıklara neden olan biriyle bir yaşam ayrılığı yaşayacaksınız.

2021, kalabalık bir bölgede birlikte yaşadığınız bir partnerle romantik ilişkileri test edecek. Sizin yaşam yollarınızı ayıran kişisel planlarıyla ilgili farklılıklar olabilir.

Yakın akrabalarla (ancak ebeveynlerle değil) ilişkiler bazen sizi gücendirecek veya hüsrana uğratacak durumlarla karmaşık hale gelebilir.

Yıl, ebeveynlerle veya akraba çevrenizdeki bir adamla ilgili ilginç olaylar getiriyor. Böyle bir kişi, parayla veya hayata yeni bir başlangıçla ilgili olabilecek önemli başarılar yaşayacaktır.

Bazılarınız bir ebeveynden çok önemli mali yardımdan veya daha yaşlı bir akraba aracılığıyla başka bir yardımdan yararlanacak.

2021 yılı, bir çocukla ilgili çeşitli hoş olayları, uzaktan biriyle aşk, yeni bir aile kurmayı ve bu yerlerden birine taşınmayı anlatıyor.

Profesyonel bir şekilde, katı ve uygulanabilir olmaya çalışın. Kişisel görevlerinize ve taahhütlerinize odaklanın. Meslektaşlarınızın veya yöneticilerinizin çalışmaları hakkında yorum yapmayın ve genellikle hoş olmayan çatışmalara neden olabilecek durumlardan kaçının.

Kendi sorumluluklarınıza odaklandığınız sürece istikrarı yakalayabileceksiniz.

Bu yıl birçok kişi yeni bir ev, köy evi veya başka bir mülk satın alma şansına sahip olacak. Bu planda Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan bir kişiden iyi etki, destek veya tavsiye alınabilir.

Bu, evinizde çeşitli değişiklikler yapabileceğiniz, daha iyi konfor için onarımlar yapabileceğiniz bir yıldır.

Kendi duyguları üzerinde kontrol eksikliğinden veya bazı entrikalara girmekten dolayı işlerinde gerilim yaratacaklarınız, mevcut konumunuzu oldukça tatsız bir şekilde kaybedebilir. Bir başkası çevrenizdeki karmaşık durumdan faydalanabilir ve sizi işsiz bırakırken yerinizi alabilir. Hayatınızın bu alanında dikkatli olun ve eylemlerinizde akılsızca davranmayın.

Yıl, yurt dışı veya yabancılar ile ilgili planlarınızın geliştirilmesine elverişli olacağı gibi, yeni fırsatlar doğabilir. Dış ilişkileriniz öncelikle maddi ve mali çıkarlarınızı etkileyecektir.

Yıl boyunca, ailenizde hastanede tedaviye, ameliyata veya diğer özel terapilere ihtiyaç duyan bir kişinin sağlığıyla ilgileneceksiniz.

Yıl, bir mahkemeye veya yasal davaya dahil olmanızı desteklemiyor ve böyle bir durum ortaya çıkarsa, özellikle sorunlarınızı çözmesi için başka birine güvenirken çok dikkatli olun.

Hayatınızın bu yılında, bir erkek ve bir kadın ayrılacak ve bu aniden her koşulda dramatik hale gelecektir. Mutlaka akrabanız olmayabilir, ancak böyle bir olay kesinlikle hayatınızda iz bırakacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.