2021 Aslan Burcu Yorumu (Aşk, İş, Para, Sağlık)

Aslan Burcunu 2021 Yılında Neler Bekliyor?

Aslan burcunda doğduysanız, 2021 sosyal, profesyonel ve politik işlerinizde ilerlemenizi vaat ediyor.

Bu, kariyerinizde daha yüksek bir pozisyon, yeni bir iş kurma veya yeni bir sosyal / politik proje kurma arzunuzu yerine getirebileceğiniz bir yıldır.

Yıl, evinizde beklenmedik misafirleri veya arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı ziyaret etmeniz için beklenmedik bir seyahat getiriyor. Her şeye son anda karar verilecek ya da beklenmedik bir şekilde böyle bir olayın nedeni ortaya çıkacaktır.

Genel olarak 2021’deki sosyal yaşamınız bir önceki yıla göre çok daha dinamik olacak. Daha çok tanıdık ve dostluk kuracaksın, çeşitli vesilelerle daha çok toplantılara katılacaksın.

Yıl boyunca her şey size olumlu duygular getirmeyecektir ve bazı denemelerden veya zorluklardan geçmek oldukça doğaldır. Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan arkadaş çevrenizdeki insanlarla duygusal çelişkiler veya ilişkinizin soğumasını yaşayacaksınız.

Yıl boyunca her yeni tanıdık beklentilerinize göre gelişmeyecektir. Bazen hayal kırıklığına uğrayacaksınız, ancak gelişiminizi durdurmayın ve cesurca ilerleyin.

2021, aşkta veya arkadaş / akraba çevrenizdeki biriyle duygusal ayrılıktan kaynaklanan hayal kırıklıklarını veya acıyı geride bırakmanıza yardımcı olacaktır. Önünüzde yeni bir başlangıç, kaderin sizinle buluşacağı zaman, gelişim insanlarınız için ilginç ve yararlı.

Yıl boyunca, doğası ne olursa olsun hırsızlığın nesnesi olursanız, önünüzde elverişli bir gelişme olduğu için paniğe kapılmayın.

Yıl boyunca iş veya işle ilgili ilginç fikirlere sahip olacaksınız ve bunların uygulanması sizin için önemli olacaktır. İşler yavaş olabilir, ancak pes etmeyin ve hedeflerinizi takip edin.

Yıl boyunca evinizdeki bir kişinin sağlığı ile ilgili endişeleriniz olacaktır. Panik ve gereksiz stresten kaçının, çünkü gerekli tedavi ve tedaviyi aldıktan sonra bu soruna iyi bir çözüm bulunacaktır.

Evinizde onarım veya iç mekanda iyileştirme gerektiren küçük sorunlar olabilir.

2021 yılı, bir kadından miras alınması veya anneniz, büyükanneniz veya akrabanız olan bir kadından eşinizin maddi yardım almasını getirir.

Yurt dışı gezileri planlarken yıla daha fazla dikkat etmeniz gerekecek, çünkü bunların çoğu çok fazla stresle, önemli ve katı bir organizasyonla, çeşitli engelleri veya gecikmeleri aşmakla ilişkilendirilecek.

Bazen başka bir bölgede yaşayan ve aileniz, arkadaşlarınız veya profesyonel ilişkileriniz olan insanlarla hoş olmayan anlaşmazlıklar ve çatışmalar olabilir.

Ebeveyn iseniz ve kendi çocuğunuz varsa, üzüntü, huzursuzluk veya endişe dönemlerinizden geçeceksiniz, ancak bunlar uzun sürmeyecek geçici koşullar olacaktır.

Çocukları Terazi, Kova veya İkizler burçları altında doğan, iletişimin çok duygusal olacağı ebeveynler için daha zor olacak.

Yıl boyunca birçok kişi, evinizde akraba çevrenizden bir erkekle veya bir eşle (kadınlar için) ilişkisi olabilecek paradan veya önemli bir belgeden yararlanacaktır.

Yıl, bir şekilde önemli haberler, beklenmedik bir sözleşme veya belge, beklenmedik para veya kazançla ilgili olacak sürprizler getiriyor.

Yıl, bu yeni etkinlikte kimlerle ortaklık yapacaklarına bakılmaksızın, genç Leo kadınları için bir aile şirketi kurmak için uygun olacaktır: koca, baba / anne, erkek / kız kardeş ve diğerleri. Siz genç hanımlar için 2021, profesyonel hayatınızda önemli başarılara imza atmanın yanı sıra bir aile kurup evlenmek için uygun bir zaman geçirmenizi vaat ediyor.

Genç Aslan erkeklerinin ebeveynleri veya akrabaları ile ilişkileri hassas olacaktır. Bu, özellikle önemli kararlar içeren, yaşamınızda önemli değişiklikler yapan veya dava açıldığı durumlarda geçerlidir.

35 yaşın üzerindeki Aslan erkekleri, finansal istikrar ve aşk için uygun bir yıl geçirecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.