2021 Boğa Burcu Yorumu (Aşk, İş, Para, Sağlık)

Boğa Burcunu 2021 Yılında Neler Bekliyor?

Boğa burcunda doğduysanız, 2021 yılı, daha önce yurtdışında bulunmuş veya ülkenizde yaşayan yabancı (başka bir uyruklu) kişilerle ilgili önemli olaylar için hatırlanacaktır.

35 yaşındaki birçok kadın, önemli nedenlerle seyahat edecek veya evlerinde yer değiştirecek. Bu olaylar şaşırtıcı olmayacak. Çoğu durumda, önceden iyi planlanacak ve organize edilecektir.

Finansal olarak, kısmen parayı yönetme ve risklerden kaçınma konusunda iyi olmanız nedeniyle, işler genellikle istikrarlı olacaktır.

Bu burç burcuna sahip genç erkekler, yeni iş, yeni mesleki faaliyet veya bir iş fikri geliştirerek gelirlerini artırmak için inanılmaz bir şansa sahip olacaklar.

Yıl boyunca, hayatında hoş olmayan bir kaos yaratacak ve ardından bu karmaşayı düzeltmek için diğer insanlara güvenecek olan size yakın bir kadın (büyük olasılıkla bir kız veya bir genç) tarafından duygusal olarak rahatsız olacaksınız. Bu, yardımınıza büyük ölçüde güveneceği anlamına gelir, ancak aynı zamanda işlerin kendi yolunda olmasını isteyecektir. Çoğu durumda, akraba çevrenizden bir kadındır.

2021, ev gereçleri veya ebeveynlerinizin veya diğer akrabalarınızın mülkleriyle ilgili planları destekleyecektir. Bir şekilde, muhtemelen bakım, kiralama, satış ve daha fazlasını yaparak bu tür mülklerden yararlanabileceksiniz.

Yıl boyunca, evinizde toplanacağınız, özel bir gün olacak ve birçok duygu ve unutulmaz deneyimlerle ilişkilendirilecek birkaç önemli fırsatınız olacak.

2021 yılı, aile ve özellikle evliliğiniz için zor bir yıl olacak çünkü beklenmedik çeşitli olaylar yoğun gerginlik, çatışma yaratacak ve ilişkinizin geleceğini ciddi bir sınava sokacaktır.

İstikrarlı ilişkiler hayatta kalacak ve şimdiye kadar çocuklar, ebeveyn baskısı veya diğer faktörler nedeniyle sürdürülen ilişkiler bozulacak.

Akraba çevrenizde ortaya çıkacak stresli durum, sorunu çözmek için farklı görüş ve fikirleri etkisiz hale getirecektir.

Bu yıl, muhtemelen sizi yanlış bilgilerle yanıltma konusundaki acı deneyiminizden dolayı, her türlü habere daha fazla güvenemeyeceksiniz. Bu haber ne hakkında olursa olsun, cevap vermek ve her şeyi ayrıntılı olarak kontrol etmek için acele etmeyeceksiniz.

Yıl boyunca her türlü öneri veya davete dikkat edin ve her zaman sizin için ne kadar samimi ve gerçek olduklarını kontrol etmeye çalışın. Her ne kadar cezbedici görünse de, iyileşmenizi zorlaştıracak tatsız bir kayba neden olabilir.

Yıl boyunca, ailedeki bir kişinin sağlığına özen göstermeniz gerekecek, ancak çeşitli olumlu faktörler hızlı veya uygun tedavi ve iyileşmeyi kolaylaştıracaktır.

Yıl evlilik ve aile kurmak için hayırlı geçecek, ancak bu, bu olayların kolaylıkla gerçekleşeceği anlamına gelmez.

Her zaman güzel olduğunu ispatlayabilecek bazı ek zorluklar veya engeller olacaktır.

Yıl boyunca, çoğunuz başka bir işe (veya pozisyona) geçme, emeklilik, işsizlik, başka bir işletmeye geçme veya yeni bir iş kurma gibi işinizle ilgili önemli değişiklikler yaşayacaksınız. Hepsi sizin tavrınıza, hırsınıza ve iradenize (veya yokluğunuza) bağlı olacaktır.

Yukarıda yazdığım gibi, yurtdışında bulunmuş kişilerle veya yaşadığınız yerdeki yabancılarla ilişkileriniz önemli olacaktır. Akrabalarınız, meslektaşlarınız veya iş arkadaşlarınız olsun, erkeklerle akraba olanlar özellikle önemlidir.

Bu burç altında doğan kadınların, gerçek duygulara ve geleceğe dair net bir bakış açısına dayandığı sürece, başka bir milletten veya dinden bir erkekle aile kurmak için uygun bir yılı olacak. Başka herhangi bir ilişki karmaşık ve bozuk olacaktır.

Yıl boyunca, Yengeç burcu, Akrep burcu veya Balık burcunda doğan bir adam hayatınızda önemli bir rol oynayacaktır.

Önemli işlerinizde, Terazi, Kova veya İkizler burçlarının temsilcilerine büyük ölçüde güvenebileceksiniz.

2021, ailenizde beklenmedik bir değişiklikle ilgisi olabilecek bir gencin dahil olduğu, bazı kayıplar getiren yanlış kararlar almasıyla ilgili tatsız bir olay getiriyor.

Akraba çevrenizde sizden daha genç bir insanla bir hayatın bölünmesi mümkündür.

Bu yıl, sağlam finansal istikrar vaadine rağmen, pervasız olmayın ve para vaatlerine güvenmeyin. Sadece mevcut kaynaklarınızı kullanın ve çok iyi hesaplayın.

Bulunduğunuz yerin dışında bulunan bir kişi veya kurumla ilgili bir mali belgeyle ilgili olarak dikkat edilmesi gerekecektir.

Bu yıl Başak, Oğlak burcu veya Boğa burcunda doğmuş, size yakın, komşu, kiracı ve diğerleri olarak yaşayabilecek biriyle ilginç bir buluşma yaratacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.