2021 Koç Burcu Yorumu (Aşk, İş, Para, Sağlık)

Koç Burcunu 2021 Yılında Neler Bekliyor?

Koç burcunda doğduysanız, bir önceki yıl olan 2020’den daha fazla sorumlulukla dolu bir yıl geçireceksiniz.

Taahhütleriniz çoğunlukla akrabalarınız, arkadaşlarınız veya işinizle ilgili olacağı için bu yıl kişisel yaşamınızı planlamak zor olacak.

Bazı kısıtlamalar getirmek ve şu anda sahip olduklarınızla, özellikle de ailenizle mutlu olmaya çalışmak iyi bir fikir olacaktır.

Pozitivizminizi sürdürürseniz, sevgi, dostluk ve mutluluktan zevk alabileceksiniz.

Bu yıl, halihazırda ilişkide olduğunuz arkadaşlarınızla sosyal ağınıza daha fazla enerji katacaksınız.

Yaşadığınız yerde, doğada veya diğer ilgi çekici yerlerde farklı toplantılar veya genel etkinlikler planlayacaksınız.

Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğan insanlarla dostça veya profesyonel ilişkiler, hayatınız üzerinde özellikle faydalı bir etkiye sahip olacaktır.

Bu yıl sık sık planlarınızı, özellikle de parayla ilgili olanları değiştirmeniz gerekecektir. Daha esnek olmanızı gerektirecek farklı beklenmedik durumlar ortaya çıkacaktır.

Bu yıl beklenmedik bir teklif veya gelirinizi bir şekilde artırmak için bir şans alabilirsiniz. Böyle bir fırsat para uğruna değerlendirilmemeli, bunun sizin için ne kadar iyi ve güvenli olduğuna iyice bakmak için kullanılmalıdır.

Bu yıl yeni insanları çevrenize kabul etmekte zorlanacaksınız ve en başından itibaren size yakın olmaya çalışan insanlara sert ve şüpheli bir şekilde tepki verme eğiliminde olacaksınız. Bu hemen hemen tüm ilişki türleri için geçerlidir.

Bu yıl, faydalanacak olsanız da olmasanız da, halihazırda kurulmuş ve doğrulanmış ilişkilere yenilerinden daha çok güvenmek isteyeceksiniz.

Burçlarla olan ilişkiniz Boğa, Başak veya Oğlak burcu çok hassas olacak ve çoğu zaman kelimenin tam anlamıyla “sinirlerinizin üzerinde sürünecekler”.

Bu yıl boyunca, erkek akrabalarınızın sağlığı ile ilgili, hastanede tedavi, ameliyat veya başka bir tür uzun süreli tedavi gerektirebilecek endişeleriniz veya taahhütleriniz olacaktır.

Yıl boyunca, çoğunlukla kısa mesafeler için zevk için seyahat etme fırsatınız olacak, aynı zamanda çeşitli sorunları çözmek, yaşadığınız yerin dışında sahip olduğunuz mülklere ve diğerlerine bakma fırsatınız olacak.

Çoğunuz ulaşım zorlukları yaşayacak veya kendi arabanızı tamir etmeniz gerekecek.

Başka bir yerden romantik bir partneriniz varsa, eylemlerinizi birlikte planlamak sizin için zor olduğu sürece ilişkiniz karmaşık olacaktır.

Başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan ya da çalışan bir çocuğu olanlarınız, onlarla çok daha duygusal bir mesafe hissedecekler ve (mümkün olduğunda) onları iade etme hakkında konuşmaya çalışacaklardır.

2020, İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğabilecek bir kadınla ilgili tatsız haberler getiriyor.

İşinizde, meslektaşınız veya müşteriniz olan bir kadınla farklılaşmanızı veya ayrılmanızı sağlayacak bir durum olacaktır.

Aile ilişkileriniz, büyükbabanız, babanız veya eşiniz olabilecek bir erkeğin hayatındaki olaylardan (Koç burcu kadınları için) büyük ölçüde etkilenecektir.

Bu, genç Koç kadınları ve 35 yaş üstü erkekler için yeni bir aile kurmak için iyi bir yıl olacak.

2021 yılı, miras, vasiyetname veya benzeri kaynaklar yoluyla olayları veya özel edinimleri açıklamıyor. Bu durum ortaya çıkarsa, size verileni satmak veya başkalarına vermek yerine saklamak isteyebilirsiniz.

2021’de dış ilişkileriniz oldukça karmaşık olacak ve çok nadiren size olumlu duygular veya beklenen başarıları getirecektir. Bu, özellikle yurt dışında akrabaları olan veya bir yabancıyla evlenmeyi planlayanlarınız için geçerlidir.

Ailenizi veya evliliğinizi bir şekilde etkileyen bir sırrı ortaya çıkarmak, ilişkinizi ciddi bir sınava tabi tutacaktır, bu da bir ayrılık beklediğiniz anlamına gelmez.

2021’de, bir mülkün satın alınmasıyla ve genel olarak, şu anda sahip olduğunuz mülkle ilgili herhangi bir işlemle ilgili çok dikkatli kararlar verin.

Bu yıl, yaşadığınız evde yapacağınız onarım veya iyileştirmelerden pek memnun kalmayacaksınız.

Anne, kız kardeş veya kız arkadaş dahil kadınlarla ilişkileriniz çok iyi gelişecek, sizin için önemli başarılardan bazılarını elde edebilir, destek alabilir veya çeşitli keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz.

2021, hamilelik, doğum ve çocukla ilgili diğer eğlenceli olaylarla ilgili bir haber veya olayla sizi şaşırtacak.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status