2021 Oğlak Burcu Yorumu (Aşk, İş, Para, Sağlık)

Oğlak Burcunu 2021 Yılında Neler Bekliyor?

Oğlak burcunda doğduysanız, 2021 sevginizde, ailenizde veya maddi yaşamınızda önemli değişiklikleri yansıtır.

Bu, birçok kişinin yeni bir aşk, yeni bir aile, önemli bir edinim ve bu plandaki diğer değişikliklerle hatırlayacağı bir yıl.

Yıl, daha istikrarlı veya daha iyi gelirlerle ilgili finansal planlarınızın geliştirilmesine yardımcı olacaktır, ancak bu, sizi hiçbir kriz beklemeyeceğini umarak ihmal etmeniz ve bazı şeylerden kaçınmanız gerektiği anlamına gelmez. Tavsiyeyi veya diğer dünyevi burçların temsilcilerinin size söylediklerini daha fazla dinlemek fena değil: Boğa veya Başak.

Yaşadığınız yerle ilgili olsa bile, yeni bir iş bulmaya çalışanlar için yıl zor olacak. Profesyonel pozisyonlarınızı iyi tutun ve yeni bir istikrarlı ve gelecek vaat eden bir pozisyon bulmadan önce işinizi kaybetme riskine girmeyin.

Bu, vaatlere ve cazip tekliflere inanmamanız gereken bir yıl değil.

2021 yılında başka şehirlerde veya ülkelerde yaşayan akrabalarınızla tanışacaksınız ve bu olaylar güçlü veya özel duygulara neden olacaktır.

İş ya da diğer koşullar nedeniyle evden uzakta yaşayanlarınıza itiraz edilecek ya da geri dönmeleri gerekecek.

Genel olarak yıl, sizin veya aile üyelerinizin yapacağı seyahatleri tercih eder, ancak bunlar esas olarak ailevi nedenlerle olacaktır.

2021, yakın, akrabalık ya da arkadaşlığınız olan bir adamdan ayrılık getiriyor. Bunun İkizler, Kova veya Terazi burcunda doğmuş bir kişi olması veya böyle bir yükselişe sahip olması mümkündür.

Yıl, işlerinde daha yüksek ücret arayan, yeni ek iş veya yeni gelir kaynakları arayan bu burçtaki genç kadınların eylemlerini destekleyecektir. Daha iyi finansal fırsatlarınız, kendi evinizi satın almanıza, daha iyi bir eve taşınmanıza veya başka büyük kazançlar sağlamanıza izin verebilir.

Aile ilişkileriniz farklı gerginlik dönemlerinden geçecektir, ancak bu, evliliğinizin veya ailenizin bütünlüğünü etkilemez.

Yıl, evinizde beklenmedik olaylar getirecek: bir mucize, beklenmedik bir şans, başarı veya popülerlik.

Yıl boyunca birlikte yaşamadığınız yakınlarınızın sağlık durumlarına dikkat etmeniz gerekecektir. Hastanede, ameliyatta veya başka bir özel tedavide özel tedaviye ihtiyaç duyabilirler.

Yıl içindeki dış ilişkileriniz beklentilerinizden (buna sahip olanlar için) kökten farklı olacaktır. Genel olarak, bu yıl ülkeniz dışındaki durumlara bakmayı gerçekçi bulmayabilirsiniz. Yurtdışında yanlış bir iş teklifi ile aldatılmak, bu yıl olmayacak bir şey için boşuna umut vermek mümkündür.

Bu burçtaki orta yaşın üzerindeki genç erkekler ve kadınlar, çeşitli kamu faaliyetleri yoluyla yeteneklerini göstermek ve potansiyellerini geliştirmek için uygun bir yıl geçirecekler. Bu, son yıllarda kendinizi izole ettiğiniz, dünyanızdan çıkmanız gereken bir zamandır.

2021, arkadaş listenizde bir değişiklik getiriyor ve bazıları, onlarla iletişim kurma konusundaki isteksizliğiniz nedeniyle ayrılacak, çünkü hayatta olan her şey hakkında çok olumsuzlar. Onların yerine sizi eğlendirecek ya da öğretecek bir şeyi olan yenileri görünecek.

Yıl, bir çocuk veya arkadaş çevrenizdeki bir gençle ilgili tatsız bir olayla hatırlanacak.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status