2021 Kova Burcu Yorumu (Aşk, İş, Para, Sağlık)

Kova Burcunu 2021 Yılında Neler Bekliyor?

Kova burcunda doğduysanız, 2021 önemli proje ve planların geliştirilmesi için ilerleme kaydetmeniz için altın zamanınız olabilir.

Yıl boyunca hayatınızda önemli bir anlamı ve misyonu olacak yeni insanlar ortaya çıkacaktır.

Hayatınızda önemli bir rol, ilerlemenize ve gelişmenize yardımcı olacak olan Boğa, Oğlak veya Başak burçları altında doğan insanlar tarafından oynanacaktır.

Bu yıl, 2020’de kaçırdığınız fırsatları düşünerek zaman kaybetmeyin. Büyük olasılıkla bunların gerçekleştirilmesi için bir şansınız veya yeterince elverişli koşullarınız yoktu. Bu yıl, bu tür fırsatların başarısızlığı hakkında daha net bir fikir edinebilirsiniz, ancak bu yalnızca belirli bir hayat dersi almanıza yardımcı olacaktır.

2021, Kova burcu ebeveynler için özel ilgi gerektirecek. Kendi çocuklarınızla veya torunlarınızla ilişkiler, çeşitli nedenlerle genellikle daha fazla gerginliğe ve çatışmaya maruz kalacaktır. Ayrılık kolaylıkla meydana gelebileceğinden, bu tür durumlar üzerindeki kontrol küçümsenmemelidir.

İşyerinizde yeni meslektaşların veya yöneticilerin ortaya çıkması çeşitli değişikliklere veya yeni faaliyetlerin başlamasına neden olacaktır. Özellikle genç Kova kadınlarının hayatlarında bu tür dönüşümler beklenmelidir.

Aslında bu, kendi işinizi kurmanız için iyi bir zaman olacaktır, ancak muhtemelen başka bir kişinin yardımına veya ortaklığına güvenmeniz gerekecektir.

2021, samimi yaşamınızda değişiklikler getiriyor. İstikrar ve uyum içinde olan ilişkiler, daha ciddi bir bağlılığa ve evliliğe ulaşabilecektir. Bununla birlikte, istikrarsız olanlar, sadakatsizlik, güvensizlik veya diğer olumsuz etkilerden muzdarip olanlar bir kez ve herkes için dağılacaklar. Genel olarak, romantik ve evlilik ilişkiniz ancak partnerler arasında istikrar ve güven varsa sürdürülecektir.

Bu yıl, 35 yaşın üzerindeki erkekler, özellikle bir mülke veya finansal projeye daha büyük miktarda para yatırmak istiyorlarsa, mali işlerinde çok dikkatli olmalılar. Dolandırıcılara, size asla gerçekleştirilemeyecek bir kâr vaat edecek insanlara kanmamaya dikkat edin.

Daha önce de belirttiğim gibi, istikrarsız aile ilişkileri, ayrılık da dahil olmak üzere ciddi bir dönüşüm geçirecek. Yılın başında işler istikrarlı görünebilir, ancak sonra ilişkinizdeki uyumu bozacak bazı gizli eylemlerle ilgili gerçekler ortaya çıkar. Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğan bir partnerle ilişki için dikkat, diplomasi ve dokunma gerekli olmalıdır.

2021, ilişkileri sağlam temeller, açık hedefler ve dürüstlük üzerine inşa edilenler için istikrarlı bir ailenin yaratılmasıyla hatırlanacak. Yıl, Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan bir partnerle romantik ilişkileri ve evliliği destekleyecektir.

Genç erkekler için ana hedef ve arzulardan biri, pahalı bir satın alma için fon sağlamak olacaktır: bir araba, yeni bir ev veya pahalı bir ekipman. Bazı orta yaşlı kadınlar, bu alanlarda halihazırda kurulmuş olan ilişkilere dayanarak halka açık, kamusal veya politik görünümler için beklenmedik fırsatlara sahip olacaklar.

Başarısız bir ilk evliliğin ardından yeni bir aile kuracak bir kadının evliliği ile yıl sizi şaşırtacak.

Yıl içindeki geziler sizin imkanlarınıza ve planlarınıza göre yapılacak ve genel olarak bunlarla ilgili herhangi bir zorluk beklenmemektedir.

Birçoğu diğer şehirlerden veya ülkelerden insanları ziyaret etmekten veya tanışmaktan keyif alacak ve ateşli burçların temsilcileri olabilirler: Aslan, Koç veya Yay.

Yıl boyunca sizi şaşırtacak şey, bir belge veya sözleşme yoluyla para almak olacaktır. Yeni istikrarlı ve gelecek vaat eden tanıdıklar yaratmak. Belirli bir hastalık veya ameliyattan sonra uygun tedavi ve iyileşme.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.