Kahve Falında Yay Görmek Ne Demek?

Kahve falında yay görmek, kişinin hayatında değişiklik olacağına, bu değişimlerin hızlı ve radikal sonuçlar doğuracağına işaret eder. Karşılaştığı sorunları çözüme ulaştıracak ve ruhen huzura kavuşacaktır. Ayrıca kişinin düzenli ve disiplinli olduğuna, işlerini titizlikle yerine getirdiğine, planlı ve programlı bir yaşam sürdüğüne, karşısına çıkan engelleri kolaylıkla aşabildiğine yorumlanır.

Falda yay görmek, bir diğer anlamı ile enerjinizdeki değişimle birlikte karar verirken ikilemde kalacağınıza işarettir. Duygularınızın ön planda olduğu bir dönemde, mantığınız ve duygularınız arasında kalıp dengeyi kuramayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sevgiliniz veya eşinizle durgun bir dönem getireceğiniz anlamına gelir fakat bundan endişelenmenize gerek yok çünkü kısa zamanda her şey normale dönecektir.

Bazı yorumculara göre bir sağlık sorununa işaret eder. Evinizde ya da yakın çevrenizde bir hasta haberi alabilir veya siz bir hastalık geçirebilirsiniz. Bu muhtemelen ağır bir hastalık olacak ama zaman alsa da tedavi etkisini gösterip sağlığı bozulan kişi tekrar sağlığına kavuşacaktır. Ancak söz konusu rahatsızlık kronik ise yani uzun süredir devam eden kalıcı bir hastalık ise iyileşmekten ziyade hastalığın etkisi azaltılabilir. Bu durumda da kişi gerektiğinde yaşam biçimine dikkat etmeli, sağlığını korumak için düzenli ve dengeli beslenmeli, stresten uzak durmalı ve düzenli egzersiz yapmalıdır. Aksi halde sağlık sorunları ilerleyebilir ve yayılarak daha büyük sorunlara yol açabilir.

Bir diğer anlamı da alınacak bir haberle aile içinde karışıklık çıkmasıdır. Bu haber sıkıntılı bir haber olabilir ya da hane bireylerinden birinin sakladığı ve açığa çıkan bir sır olabilir. Bu haber doğrultusunda yaşanacak hayal kırıklıkları veya üzüntülerden dolayı hane içinde karışıklık ve tartışmalar yaşanır. Bu tartışmalar küslüğe veya ayrılığa sebep olabilir. Bu yüzden saklanan konu neyse dolaysız olarak anlatılmasında fayda vardır.

Kahve falında yay görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.