Kahve Falında Pasaport Görmek Ne Demek?

Kahve falında pasaport görmek, yolculuk ile yorumlanır. Başka bir ülkeye yapılacak olan bu yolculuk çeşitli umutlarla çıkılan fakat sonrasında ne yazık ki eli boş olarak dönülecek bir yolculuk olsa da ümitsizliğe sebep olmamalıdır. Çünkü yapılmak istenen şeyin kaderde uygun zamanı gelmemiş ve bu nedenle geri dönülmüştür fakat doğru zaman geldiğinde fal sahibi hedeflediği şeye ulaşacak ve istediğini alacaktır.

Falda pasaport görmek, eğer bir yolun ucunda duruyor ise bu bir dış ülkeye kara yolu ile seyahat edeceği bu ülkenin yakın mesafede bir ülke olacağı anlamına gelmektedir. Bu seyahat tatil için olabileceği gibi iş içinde olabilir. Çok uzun süreli bir seyahat olmayacak üç ila dört gün sonrasında geri dönülecektir.

Kişi halen eğitim görmekte olan ya da yurt dışında tahsil yapmayı hedeflen biri ise eğitiminde başarılı olacağı ve yurt dışında bir okulda başarı ile okuyacağı anlamına gelmektedir. Bekar bir bayan ise yanında bir yüzük olması durumunda yurt dışında yaşamakta olan biri ile evlenerek oraya yerleşeceği ve ülkesinden ayrılacağı anlamına gelir.

Eğer erkek ise yurt dışından gelecek bir gelin ile yorumlanır. Evleneceği kadın yurt dışından olacak ve evliliklerinin ilerleyen döneminde eşinin memleketine yerleşerek orada bir hayat sürecekleri ile tabir olunur. Yanında deniz ya da dalga sembolü var ise bu durumda gidilecek olan yer deniz aşırı bir ülke olacaktır.

Kahve falında pasaport görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.