Kahve Falında Davul Görmek Ne Demek?

Falda Davul Görmek

Kahve falında davul görmek; gelecek günlerde kulağınıza gelecek havadisleri simgeler. Duyacağınız bu havadisler aslında sizle pek de ilgisi olmayan haberler olacak. Hatta bu haberler sizi şaşırtabilir ve hayal kırıklığına neden olabilir.

Falda davul görmek, bazen de birilerinin sizlerle ilgili söylentiler ortaya çıkaracağına yorumlanır. Hakkınızda yapılan yalan yanlış dedikoduları öğrenebilir ve bu duruma çok üzülebilirsiniz. Bu dedikodular aynı zamanda gerçek dostlarınızı ve size güvenen insanları ayırt etmenize de olanak sunacak.

Kahve fincanında davul şekli çıkması, kibirli insanların hakkınızda çıkardığı dedikodulara ve değer niteliği olmayan haberlere yorumlanır. Eğer fincanın ortasında davul işareti varsa, şu günlerde aldığınız kararları eleştiren insanların olacağını gösterir.

Fincanın kenarında davul figürü görülmesi, sizinle uzaktan yakından alakası olmayan haberler duyacağınızı gösterir. Bu haberler sevdiklerinizle ilgili olabilir.

Falda görülen davul sembolü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından borçların zamanla azalmasına yorumlanır. Borçlarınızın hepsini kapatma fırsatı yakalayabilirsiniz ve maddi sorunlarınızı bir süre sonra geride bırakabilirsiniz.

Kahve falında davul çalmak

Söylediğiniz sözlere şu günlerde dikkat etmeniz yönünde bir uyarı anlamı taşır. Ağzınızdan çıkacak her lafı ölçüp tartmanızda fayda var. Yoksa sözlerinizi çarpıtarak arkanızdan dedikodunuzu yapabilirler ve insanlara karşı zor durumda kalabilirsiniz.

Kahve falında davulcu görmek

İltifatlı sözler duyacağınıza yorumlanır. Sevdikleriniz sizi yere göğe sığdıramayacak sözler söyleyebilirler. Bekar bir kızın falında bu sembol çıkarsa, yakında sevdiği adamdan evlilik teklifi alabilir. Aynı zamanda, bir konuda şan ve şöhretiniz artabilir.

Kahve falında davul ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, etrafta dolaşan sözlere ve haberlere aldırmamaya gayret etmeliler. Yoksa aklınızı çok fazla konu meşgul edebilir. Özellikle sizin hakkınızdaki dedikoduları fazla önemsemeyerek, maddi konulara yoğunlaşın.

Kahve tabağında davulun anlamı, çok yakında duyacağınız haberlere fazla önem vermemenizin en hayırlısı olacağı yönündedir. Çünkü bu duyacağınız şeylerde pek de gerçeklik payı olmayabilir ve sizi yanıltabilir.

Kahve falında davul görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status