Kahve Falında Yaşlı Adam Yüzü Görmek Ne Demek?

Kahve falında yaşlı adam yüzü görmek, gizli kalmış gerçeklerin gün yüzüne çıkacağı anlamına gelmektedir. Sizin sakladığınız ya da sizinle ilgili saklanan bir takım sırların gün yüzüne çıkma vakitleri geldi. Bununla beraber sizin saklamış olduğunuz sırları açıklamanızın vaktinin geldiğine yorumlanabilir.

Tereddüt etme lüksüne sahip değilsiniz. Çünkü acele etmezseniz bu konuda sizden önce davranabilecek kişiler mevcut. Bu kişilerin sizden önce bu durumu ifşa ettiği taktirde daha kötü bir duruma düşmeniz kuvvetle muhtemeldir.

Falda yaşlı adam yüzü görmek, sizinle alakalı bir takım bilgilerin gizli tutulduğuna yorumlanır. Bu kişileri tespit etmeniz çok da zor olmayacaktır. Etrafınızı daha iyi gözlemlemeli, hayatınızla ilgili kararları verirken tüm olasılıkları değerlendirdiğinizden emin olmalısınız. Bir diğer şekilde ise güvende olduğunuz anlamına gelir.

Düşmanlarınızı farkında olmadan etkisiz hale getirmiş olmalısınız. Zira bu kişiler için artık ulaşılamaz durumdasınız. Yine de dikkatli olmanızda fayda vardır. Tüm kozları elinizde tuttuğunuzdan o kadar emin olmayın, köprüyü halen geçmemiş olabilme ihtimalinize karşın, etrafınızdaki kişilere daha temkinli yaklaşmalısınız.

Dağınık bir yaşam tarzınızın olması evde sıkıntı oluşturabilir. Özellikle de sizi örnek alan çocuklarınız bu durumu kötüye kullanacak dikkatli olun. Boşandığınız eşinizin kötü bir kadınla gönül macerası olduğunu öğreneceksiniz.

Kulağınıza gelen her şeyin gerçek olmadığını bilmelisiniz çünkü etrafta bire on katmayı seven dedikoducu akrabalarınız var. Eski kocanızın ailesinden sizi çok seven insanların olması moralinizi biraz daha düzeltmeye yardımcı oluyor.

Kahve falında yaşlı adam yüzü görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.