Kahve Falında Elips Görmek Ne Demek?

Kahve falında elips görmek, falına bakılan kişinin bir sıkıntısı olduğuna işaret eder. Aklınızı kurcalayan ve dönüp dolaşıp kendinizi kararsız hissetmenize neden olan bir durumda olduğunuzu gösterir. Ne yapacağınızı bilemediğiniz bu durum bir süre daha devam edebilir. Bu kararsız kaldığınız konuda artık bir sonuca varmanız gerekmektedir.

Yakın zamanda sorunlarınız çözülecek demektir. Ancak eğer elips dalgalı gibiyse ya da içinde ve ya etrafında başka halkalar ya da çizgiler mevcut ise bu süreç bir süre daha devam edecek demektir. Bu sürecin çözümü yine sizin elinizde olacaktır. Ayrıca bereket demektir.

Falda elips görmek, yeni kararlar almak ve yani başlangıçlar yapmak için doğru zamanda olduğunuz şeklinde de yorumlanır. Uzun zamandır şüpheler ve kaygılar içindesiniz ama bu durum yavaş yavaş yok olacaktır ve bunun olmasını sizin artık seçimlerinizi yapmanız sağlayacaktır.

Eğer elipse yakın bir yerde bir insan figürü ve ya kalp görünürse, sorunlarınızın çözümü için sevdiğiniz birinden, hayat arkadaşınız ya da sevgilinizden yardım alabileceğinize işaret eder.

İçinde bir sıkıntı var. Sana gelecek haber ile mutlu olacaksın. Yakın dostun ile tartışma yaşayacaksın. Aranızdaki dostluk bitecek. Bilinmeyen sırların ortaya çıkacak. Bu süreçte sakin ve sabırlı olman seni yükseltecektir. Yakışıklı bir erkek ile tanışacaksın. Hayatına neşe katacak. İş hayatın oldukça iyi gidecek.

Kahve falında elips görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.