Kahve Falında Uzun Kalın Çubuk Görmek Ne Demek?

Kahve falında uzun kalın çubuk görmek, genellikle olumlu yorumlar içermektedir. Borçları varsa kısa bir süre içinde borçlarından kurtulacaktır. Yakın bir dostundan ya da birinci dereceden bir akrabasından maddi yönde destek alır ve o sayede bu sıkıntılarını atlatır. Kişi borç içinde değilse de o zaman yakınında bulunan bir kişiye, özellikle bir akrabasına maddi bir yardımda bulunacağı ve o kişiden bu olay sonucunda manevi yönden destek alacağı anlamına gelmektedir.

Falda uzun kalın çubuk görmek, kariyere de işaret eder. İş yerinde büyük bir saygınlığa ulaşacağı, terfi edeceği, iş arkadaşlarıyla iyi ilişkiler içerisinde olacağı, maaşında bir artışın meydana geleceği, patronu ve diğer çalışanları tarafından sevileceği anlamına gelir.

Eğer kişi erkek ise yeni bir iş kurma yoluna da gidebilir. Bu işte de çok başarılı olacağı ve kazancını arttıracağı şeklinde de yorumlanır. Kadın ise yeni bir işe başlayacağı ve sonucunda yüksek mertebelere ulaşacağı şeklinde de yorumlanır.

Yaşamış olduğun kötü olaylar seni oldukça yıpratmış. Bir bayanın yardımı sayesinde bu kötü zamanlarını atlatacaksın. Bir arkadaşına, sana yapacağı bir hata nedeniyle sırt çevireceksin. Aniden çıkacağın kısa bir yolculuk sana büyük kısmetler getirecek. Uzun bir yoldan gelecek olan bir insanla büyük bir aşka yelken açacaksın ve sonunuz çok hayırlı olacak.

Kahve falında uzun kalın çubuk görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.