Kahve Falında Zirve Görmek

Kahve falında zirve görmek, hedeflerinizden şaşmadığınız takdirde zirveye ulaşacağınız ve başarınızı kanıtlayacağınıza yorumlanır. Eğitim ya da iş hayatında önemli başarıların sinyalini verir. Bunun yanı sıra gerek iş hayatınız olsun, gerekse aile hayatınız olsun her şeyin düzene girmesi demektir. Yakın zamanda hayatınızda her türlü konunun rayına oturacağının da bir göstergesidir. Çok yakın bir dönemde çok sıkıntılı ve buhranlı anlar yaşamış olabilirsiniz. Fakat artık bu sıkıntıların ortadan kalkma vakti gelmiştir.

Kahve falında zirveden dikilen birini görmek, şan ve şöhret elde etmek, başarınızın dilden dile dolaşması demektir. Ayrıca sosyal yaşamınızda ya da çalışma yaşamınızda yaşadığınız kötü sorunlar artık bitecektir.  Tüm bu olumsuzluklar tez zamanda ortadan kalkacak. Bundan sonra hayatınızı kendi istediğiniz şekilde şekillendirme olanağına sahip olabilirsiniz. Hayatınızın kontrolü artık sizin elinizde olacak.

Eğer falda, zirvenin yanında kişi siluetleri de varsa, bunun anlamı  zorlu zamanlarda size dua eden ve iyiliğinizi isteyen kimselerin olduğuna yorumlanır. Falda sadece zirve simgesi varsa, bu zorlu zamanlarda çok dikkat etmelisiniz. Çünkü ayağınızı kaydırmak isteyen düşman düşünceli ve kıskanç kişiler olabilir.

Falda zirve görmek, aynı zamanda çok kötü olaylardan sonra müjdeli haberlerin alınması olarak da yorumlanır. Bu sembol ayrıca işlerinize odaklanma gücünüzün çok yüksek olacağını gösterir. Bu yeteneğinizi keşfeden patronunuz size büyük bir sorumluluk verebilir ya da terfi olabilir. Fakat sorumluluktan korkmayın. Hırs ve üstün yetenekleriniz sayesinde bu işin üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca iş kariyerinizde terfi almanız ve yükselmeniz de söz konusu olabilir. Bunun dışında da bol para ve başarı elde edebileceğinize işaret eder. Bu dönemde şans sizden yana olacaktır.

Kahve tabağında bu sembol, aile içerisinde herkesin sizinle gurur duyacağı başarıların altına imza atmak anlamına gelir. Anne ve babanız sizin başarılarınız ile mutlu olacaklar. Size ve başarınıza inanan insanların yüzünü ak çıkaracaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.