Kahve Falında Topuklu Çizme Görmek Ne Demek?

Kahve falında topuklu çizme görmek, fal sahibinin aldığı bir karar ile etrafındakileri üzmesine rağmen kendi yolunda emin adımlar ile ilerlemesini işaret eder. Fal sahibini hiç kimse aldığı karardan döndüremeyecek ve aklına koyduğunu yapacak demektir. İlk başta bazı gönül koymalar olsa bile insanlar zamanla azmine ve kararlılığına hayran kalacaktır.

Eğer fal fincanının ağız kısmında beliren bir topuklu çizme sembolü söz konusu ise fal sahibi tüm bu olayları en kısa zamanda yaşayacak demektir.

Falda topuklu çizme görmek, bazı fal yorumcularına göre keskin dilli fal sahibi ile yorumlanır. Etrafındaki insanların arkasından ne işler çevirdiğinin farkında olduğu için lafını hiç esirgemeden dokundurmalar yapan fal sahibi herkese gereken mesajı verse bile bazı arkadaşlarını zor duruma soktuğu için yine de dikkatli olmasında fayda vardır.

Eğer fal fincanının dibinde beliren büyük bir topuklu çizme sembolü var ise bu keskin dilli kişi fal sahibi değildir fakat çok yakını olarak tasvir edilir. Söylenenler fal sahibinin hoşuna giden cinsten olacağın için topuklu çizme sembolü iyiye yorumlanır. Etrafındaki semboller ile birlikte yorumlandığı zaman çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir.

Örneğin fincanda beliren topuklu çizme sembolünün yanında bir kedi var ise, laf taşıyan bir ikiyüzlünün çok yakın zamanda fal sahibi ile yapacağı kavgaya işaret eder. Fakat bu kavga sonucunda fal sahibi ile arası bozulmak istenen kişiler daha da yakınlaşacaktır.

Fal tabağında belirmiş ise ileriye dönük planlar içerisinde olan fal sahibinin üstün sezgileri sayesinde akıllı adımlar atıp yükselmesine dalalettir.

Kahve falında topuklu çizme görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.