Kahve Falında Hemşire Görmek Ne Demek?

Kahve falında hemşire görmek, fal baktıran kişinin büyük bir sır sakladığına işarettir. Bu sır fal sahibi için büyük önem taşıdığından dolayı anlatamamaktadır. Fakat falda çıkan hemşire figürü fal sahibini uyarmaktadır.

Fal sahibi bu sırrını kimseyle paylaşmayacağına inandığı bir arkadaşına anlatmalı ve bu yükten kurtulmalıdır. Eğer anlatmaz ise kendine olan kötü etkisi artacak ve fal sahibini düşünce olarak yıpratacaktır. Aynı zamanda fal sahibinin yardımsever merhametli bir insan olduğunu ve adeta bir hemşire gibi etrafındaki insanlara yardım etmekten hoşlandığını anlatır.

Falda hemşire görmek, bir diğer anlamı ile bazı yanılgıların ve yanlış kurulmuş arkadaşların ortaya çıkacağı anlamını taşır. Fal fincanının dip kısmında büyük bir hemşire sembolü görmek riskli iş anlaşmalarının yaşanacağı bir dönemin yaklaştığını da haber vermektedir. İş ile ilgili riskli konular bir bilene danışılsa daha iyi sonuç verir. Sıkıntısız bir hayat ile yorumlansa da bazı ufak tefek pürüzleri de simgeler.

Fincanın ağız kısmında beliren hemşire figürü aileden birisinin ufak bir rahatsızlık geçireceğini haber verir.

Fal fincanında çıkan hemşire figürünün netliği fal sahibinin ne zaman rahat bir nefes alacağı hakkında bilgi vermektedir. Eğer çok net bir  hemşire figürü var ise yakın zamanda ve umulmadık bir anda düzelen işleri işaret eder. Eğer ki net olmayan bir hemşire figürü var ise uzun vade de büyük bir uğraş sonunda düzelen işleri simgeler.

Fal tabağında belirmiş ise  yakın ilişkilerinizde, bilhassa eşinizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gereken noktalar olduğunu gösterir.

Kahve falında hemşire görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.