Kahve Falında Akbaba Görmek Ne Demek?

Falda Akbaba Görmek

Kahve falında akbaba görmek; gerçek hayatta yırtıcı bir hayvan olması nedeniyle olumsuzluklara yorumlanır. Şu sıralar başınıza çeşitli uğursuzluklar ve kısmetsizlikler gelebilir. Bir anda şansınızın azalması, ruh sağlığınızı çok kötü etkileyecek. Moralinizin bozuk olması, aile bireylerinde huzursuzluk yaratacak ve bir süre sorumluluklarınızdan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Falda akbaba görmek, kör talihe yorumlanır. Gelecek günlerde sabırlı olmaya gayret ederseniz, bu olumsuzlukları daha çabuk atlatacaksınız.

Kahve fincanında akbaba şekli çıkması, kimi zamanlar çalışma hayatında rekabetin kızışacağına işaret eder.  İş yerinde rekabetin fazla olması, özel hayatınızda da mutsuz ve gergin olmanıza neden olacak. Kendi çabalarınız yetersiz kalabilir ve rakiplerinizle mücadele etmekte zorluk çekebilirsiniz.

Falda görülen akbaba sembolü, bazı zamanlar rakiplerinizi yeneceğinize yorumlanabilmektedir. Eğer akbaba figürünün çevresi aydınlıksa, bu rekabetten sizler karlı çıkacaksınız.

Kahve falında akbaba kafası görmek

Falına bakılan kişinin sosyal çevresi tarafından dışlanacağına işaret eder. Dostlarınız ve tanıdığınız bazı insanlar sizlerle ilişkilerine mesafe koymak isteyebilirler. Bir konuda kırgınlık da yaşanabilir.

Kahve falında ağaca tünemiş akbaba görmek

Atağa geçmek için bekleyen düşmana yorumlanır. Sizin maddi yönden en zorda olduğunuz zamanı kollayan birileri var. Zor zamanlarınızda dost ve düşmanı ayırt edemezseniz, başınıza daha büyük felaketler gelebilir.

Kahve falında akbaba ve insan görmek

Kahve falında akbaba ve insan şekillerinin bir arada olması, fesat bir insanı simgeler. Sizin hakkınızda pek de iyi düşüncelere sahip olmayan ve sizi kıskandırmaya çalışan bir insan olabilir. Biriyle aranıza fesat sokabilir.

Kahve falında uçan akbaba çıkması

Çıkar ilişkilerinden uzak durmanız yönünde uyarı manası taşır. Sizlerle aynı fikirde olmayan insanlar varsa, onlarla tartışmaktan bilhassa kaçının. Keyfinizi bozacak her şeyden şu dönemde uzak durun.

Kahve tabağında akbaba görmek, aşk ve iş hayatında çabalamaktan hiçbir zaman vazgeçmesinler. Rakiplerinizi kesinlikle görmezden gelmeyin. Mücadeleci bir karakteriniz varsa, sizin sahip olduğunuz imkânları kıskanan ve elinizden almak isteyen kişilere dersini vereceksiniz.

Kahve falında akbaba görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.