Kahve Falında Lağım Faresi Görmek Ne Demek?

Kahve falında lağım faresi görmek, iyi sayılmayan bir durum olup, kemirgen ve pis bir hayvan olduğu için yorumu da iç açıcı olmayacaktır. Fincanın kulpunun önünde çıkmış ise çevrenizde size yakın hatta aileden sayılacak birinin sizin için iyi şeyler düşünmediği içten içe size kin besleyip her an dişlerini size gösterebileceğini ifade eder.

Eğer fincanın üstünde görülmüşse, aşıran çalan sessiz bir hayvan olduğu içinde sizin de bu şekilde bir zarara uğrayabileceğiniz konusunda sizi uyaran bir durumdur. Eğer fincanın alt tarafında çıkmışsa sessiz sedasız size zarar vermek için plan yapan birinin varlığına fakat harekete geçmesi için daha zamanın olduğuna yorumlanır.

Falda lağım faresi görmek, yüzünüze gülüp arkanızdan kuyunuzu kazan birinin varlığının göstergesidir. Bu durumda bakılması gereken asıl durum fincanda çıkan farenin büyük y ada küçük oluşudur. Eğer çok belirgin ve büyük ise korkmanızı gerektirecek nitelikte bir zarar göreceğinize küçük ve belirgin olmayan durumlarda ise bu zararın dedikodu gibi lafla size gelecek dedikodu tarzı bir zarar göreceğinize ve zararın büyüklüğünü de belirtmektedir. Ayrıca fincan tabağında çıkması bu falınızı doğrular şekilde bir ifade olup kendinize dikkat etmenizi belirtir.

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kısa süreli sürecek olan kötü günlerin olacağının bir habercisidir. Bununla birlikte yanlış anlaşılmalar ve kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Yanlış kararlar alınacağına bu yanlış kararlar sonucunda fal sahibinin hayatında büyük değişikliklerin olacağına delalettir.

Ayrıca yaşanan tüm bu değişikliklerin ve olumsuzlukların yanında fal sahibinin hep omuz omuza olacağı ve olumsuzlukların üzerinden beraber geleceği yakın dostlarının olduğunun da bir işareti olarak yorumlanmaktadır.

Kahve falında lağım faresi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.